Koç

Koç burcu yorum arşivi

14 Şubat 2021 Koç burcu yorumu

Bugün yabancılar ile ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Daha önce önemsediğiniz kişilere karşı duygularınız değişmiş olabilir ve artık onları saygıya layık bulmayabilirsiniz. Fakat herkesin yaşam felsefesi farklı olabilir ve karşılaştığınız olaylar yaşam felsefenizi gözden geçirmeniz gerektiğine işaret edebilir. Aceleci davranmayın ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Ayrıca duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Hareket halinde olmak ve özellikle yolculuklar sizi rahatlatabilir. Seyahat imkanı olmayanlar spor yaparak rahatlayabilirler. Bu arada kendinizi çok fazla zorlamayın ve sağlığınıza özen gösterin. Akşam saatlerinde duygunuz değişecek.

Koç burcunun bugün genel durumu

Yatırım yapmak ve iş değiştirmek için doğru zaman. Uyanık ve sabırlı olun. Sevgiliniz rahatsız edici hareketler yapıyorsa, endişelenmeyin; çünkü bunu sizin dikkatinizi çekmek için yapıyor.

Koç Burcu Kariyer Durumu

İkna olmadığınız durumlardan kaçının. Yıldızlar işinizi engelleyebilir. Her şeyi riske atmayın ve karar alırken sakince alın. İkinci dekantta doğanlar kendilerine çok fazla gelecek zorlu bir görev üstlenecekler. Bir üçüncü şahsın fikirleri onları biraz rahatsız edecek.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki konular gündeminizi etkileyebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle sorumluluklarınızı paylaşabilirsiniz. Duygusal olarak zorlanmış hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Sizi yoran konulara karşı içinize kapanabilirsiniz. Öğleden sonra işlerinizde yavaşlamalar görülebilir. Bazı konuların sıkışabilir.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başkalarına karşı tutumunuz oldukça samimi. Oysa onlar size karşı pek öyle değil. Bunu fark edince aşk konusunda üzülebilirsiniz. Dert etmeyin aşkta şansınız açılıyor.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşte beraber hareket ettiğiniz ve ortaklaşa çalıştığınız insanlarla hızlı ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Her şeyi tek başınıza yapmak sizin için önemli olsa da ortaklıklar hayatınızı kurtarabilir.