Koç

Koç burcu yorum arşivi

19 Mart 2021 Koç burcu yorumu

Duygularınızın dalgalanacağı bir gün. Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının ve aceleci davranmayın. Karşılaştığınız bazı olaylar çocukluk günlerinizi ve anneniz ile yaşadığınız olayları hatırlatabilir ve bilinçaltınızın derinliklerinden unutulmuş istekleriniz ortaya çıkabilir. Harcamalarınıza özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Bütçenizi dikkatli yapın ve kendinizi çok fazla zorlamayın. Sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Sevdikleriniz ve dostlarınız sizi destekleyecek.

Koç burcunun bugün genel durumu

Para konusunda dikkatli davranacak, harcamalarınızı kısıtlamaya yöneleceksiniz. Zor zamanlara hazır olmak için elinizden geldiğince para biriktirmeye çalışacaksınız. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir ve bunlar da sizin aşırı merakınıza bağlı; fakat Ay olaylara açıklık getirmenize yardımcı olacak.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar iş konusunda olumlu olacaklar ve bu da size iş arkadaşlarınızla çalışma fırsatı ve bir terfi olasılığı getirecek. Çalışanlar bugün işyerinde yeteneklerini gösterebilecekler ve bunun ödülünü alıp tatmin de duyacaklar.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün daha pozitif ve yenilikçi olabilirsiniz. Öğrenebileceğiniz, kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar var.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Yolculuk... Aklınız yerinde değil gibi görünüyor. Sıkıcı ortamda olup da sürekli eğlence düşler haliniz var. Mutluluk yakın.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda var olan sıkıntı ve problemleri halletmek için uygun koşulları yaratabilirsiniz. Gezmeye, görmeye açık bir insan olarak değişik yerlerde bulunacaksınız.