Koç

Koç burcu yorum arşivi

02 Mayıs 2021 Koç burcu yorumu

Eski isteklerinizi hatırlatan olaylar ile karşılaştığınız bir dönem. Eski aşklar, unutulmuş arzular ortaya çıkabilir ve isteğinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır içine girebilirsiniz. Sizi zorlayan veya işlerinizi zorlaştıran kişiler ve olaylara karşı tepkili ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Bu arada aceleci ve tahammülsüz olabilirsiniz fakat eskiden davrandığınız gibi davranmayacaksınız. İçinizden yükselen kuvvetli arzular ile başa çıkmanız pek kolay olmasa bile atılımcı ve atak tavırlarda bulunmak yerine şimdilik olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Veya çevrenizdeki kişilere bu izlenimi verebilirsiniz. Bu arada kendinizi fazla zorlamayın ve sağlığınıza özen gösterin.

Koç burcunun bugün genel durumu

İş yerinde kötü ve gergin bir ortam olduğunu farkedeceksiniz. Telaşlanmayın ve normal davranın. İçinizi dökmeye hiç yanaşmayacaksınız ve bu dönem sergilediğiniz dolmuş ve içine kapanık tavrınız bazı anlaşmazlıklara yol açabilecek.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar iş ilişkilerinin fazlasıyla ilerleyeceğini gösteriyor. Yeni sözleşmelere başlamak için inanılmaz fırsatlar oluşacak. Mümkün olduğunca faydalanmaya çalışın. Üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar mükemmel bir konumda ve patrondan terfi ya da takdir almaları çok olası.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ev hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Bazı konulara yön kazandırmak için daha fazla özen göstermelisiniz. Güvenlik konularıyla uğraşabilirsiniz. Toprak veya emlak işleriniz sizi zorlayabilir. Gün içinde geçmişe ait konular gündeme gelebilir. Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Kendi iç dünyanıza dönebilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Açık ve gerçekçi bir yaklaşım sergilemeniz gerekiyor. Bu aralar özel sorunlarınızı kendinize saklamalı ve kimseye dedikodu malzemesi olacak bilgiler vermemelisiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ailevi olayların öne çıkacağı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Sevdiklerinize karşı korumacı tavırlarınız ön planda olabilir. Özel hayatınızdaki gelişmeler sizi aşırı iyimser kılabilir.