Koç

Koç burcu yorum arşivi

02 Temmuz 2021 Koç burcu yorumu

Yaptığınız harcamalara özen göstermeniz gerekiyor. Daha önce hesaplamadığınız durumlar ortaya çıkabilir ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Ancak geriliminizi çevrenize yansıtmaktan kaçının ve aceleci davranmayın. Eski sorunlar ortaya çıkabilir fakat sert bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Şimdilik kendinizi ve olayları zorlamayın ve olayların gelişmesini bekleyin. Hırs yaptığınız konuda eğer makul hareket ederseniz başarılı olmanız mümkün. Bu arada çevrenizdeki kişilerin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmaktan kaçının ve isteklerinizi gerçekleştirmek için acele etmeyin.

Koç burcunun bugün genel durumu

Sarf ettiğiniz onca emeğin ardından, sonunda zafere ulaşacak ve sağlam duruşunuza gölge etmeye çalışan birinden intikamınızı alacaksınız. Uzun bir süredir çıkmayı istediğiniz kısa seyahati organize edeceksiniz ve sevgiliniz de size eşlik edecek.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün gökyüzü sizden yana olacak; olumlu Astral akış yeni girişimleri doğuracak. Tadını çıkarın! İş konusunda son zamanlarda zorluklar yaşadıysanız yıldızlar nihayet zor zamanların sona erdiğini ilan ediyor.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün başkalarından çok şey öğrenebilirsiniz. Ortaklaşa alanda ve aşk hayatında daha mutlu olabilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendi belirlediğiniz insanlarla görüşmek istiyor ve çoğu zaman yalnızlıktan hoşlanıyorsunuz. Bugün de böyle bir gün geçirmeyi tercih edeceksiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, özel ilişkilerinizin ya da ortaklı işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde her zamankinden farklı ve sabırsız davranma isteğiniz yoğun olacak. Deği- şimlere açık ve hazırlıklı olmalısınız.30 HAZİRAN 2017 BURCU YORUMU