Koç

Koç burcu yorum arşivi

05 Mart 2023 Koç burcu yorumu

Kendinizi çalışarak mutlu hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Yalnız kendiniz için değil, etrafınız için de bir şeyler yapmak sizin için oldukça önemli. Fiziksel bakımdan da hem kendinize hem de sevdiklerinize özen göstermek isteyebileceğiniz bir gün.

Aşk:

Siz Koç erkeğiyseniz bu aralar kadınlarla olan ilişkileriniz biraz bozuk gidebilir. Özellikle yeni başlatmayı düşündüğünüz yakın ilişkiler için şansınız çok az. Koç kadını iseniz Koç erkekleri kadar şanssız olmamakla birlikte karşı cins ilişkilerinizde beklediğinizi bulmanız biraz zor olabilir.

İş:

Uzun süredir üzerinde çalıştığınız projenizle ilgili başarıya ulaşacaksınız. Beklediğiniz oranda getiri alamadığınızı düşünseniz de kariyeriniz açısından önemli bir adım olduğunu bilmelisiniz.

Para:

Sevdiklerinizi mutlu etmek onlara bir şeyler almak istiyorsunuz. Bu da bir yol ama hiç de doğru bir zamanlama sayılmaz. Tutumlu olmanız gerekiyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kendinizi çok ihtimal ettiniz. Beslenmenize özen göstermeli ve dinlenmeye çalışmalısınız. Yoğun tempo sizi fazlasıyla yordu.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İyi bir adım, gelişme veya plan uğruna kendinizi feda etme pahasına uğraşmanın önemli olduğunu düşünüyorsanız, konunun diğer muhatapları üzerlerine düşeni yapmayabilirler, bilmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs?ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. ?

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki koşullarla ilgili değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Bugün iş ortamınızda kendinizi daha düzenli ve sistemli hissedebilirsiniz. Sizi yoran yıpratan koşullara karşı temkinli olmanızda yarar var. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. İlişkilerde abartılar söz konusu olabilir. Kendinizi rahat ve mutlu hissedeceğiniz bir gündesiniz.

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün çevresel ilişkilerinizin detaylarına takılabilirsiniz. Duygusal davranmak yerine akılcı düşünürseniz, her şeyin hızlı ilerlediğini göreceksiniz. Görüşme içinde olduğunuz kişilerin size şaşırtıcı davranacaklarını unutmamalısınız. İkilem yaşamak yerine taviz vermeyecek bir yöntemle yaklaşırsanız, olayların size döneceğini göreceksiniz.

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün güzel ve keyifli şeyler ilginizi çekecek. Farklı bir şeyler yapmak hatta fiziksel görünüşünüzde bazı değişiklikler yaratmak isteği duyabilirsiniz. Eğlenceli görünen şeyler sonradan standartlarınızla örtüşmeyebilir.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır