Koç

Koç burcu yorum arşivi

06 March 2023 Koç burcu yorumu

Bugün ilham verici etkiler alıyorsunuz. İç dünyanızı oldukça zengin hissedebileceğiniz bu gün, yaratıcı çalışmalar ve hobilere ağırlık verebilirsiniz. Ailefertlerinizin desteğini, ihtiyacınız olan her konuda alabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için de uygun bir gün. Planlarınıza yakın dostlarınızı eklemeniz ihmal ettiğiniz ilişkilerinize paylaşım olanakları sağlayacak.

Aşk:

Aşkta şanslı rastlantılar söz konusu. Uzun zamandır beklediğiniz kişiyle hiç düşünmediğiniz bir ortamda karşılaşmanız muhtemel. Bu fırsatı değerlendirmek sizin elinizde. Çekingenliğinizi kırmalısınız.

İş:

İş hayatınızda karşınızdaki kişiler fazla anlayışlı değiller. Beklemediğiniz bir engel sizi umutsuzluğa düşürebilir. Bir çok önemli gelişme oluyor ve siz kendinizi bunların dışında tutuyorsunuz.

Para:

Maddi konularda ilerleme kaydedebileceğiniz bir gün. Yaratıcı fikirlerinizi uygulamaya koymak için acele etmeyin. Bugün planlama ve durum değerlendirmesi yapmak için çok daha uygun görünüyor

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Gergin ve yorucu birgün geçirebilirsiniz. Aşırı reaksiyonlar, akşam saatlerinde ev hayatında olumsuz sonuçlar doğurabilir. Sağlığınıza daha çok ilgi gösterin.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı şüpheli veya sorgulanabilir durumlara herkesin uzun uzadıya vereceği cevapları olabilir. En iyisi en baştan bu durumun farkında olarak hareket etmek olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay?ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş?le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Beraber çalıştığınız kişiler ile iletişiminiz gündeminizi etkileyebilir. Sağlığınızla ilgili sıkıntılarınızı göz ardı etmemeniz gereken zamanlarda olabilirsiniz. Endişe duyduğunuz olayları abartmamaya özen göstermelisiniz. İşlerinizin yavaş ilerlemesinden kaynaklanan olumsuz koşullara karşı sakin olmanızda fayda var.

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Derin düşünceler içinde olduğunuz zaman, duygusal olayların çözümünü hemen buluyorsunuz. İçsel huzurunuzu manevi bir şekilde hissetmek, çevresel koşullarınızın olumlu olmasıyla paralel ilerliyor. Yaşamınızı renklendirmek adına göstereceğiniz çaba, bazı isteklerinizde de artış sağlarken, kendinizi iyi hissetmenize neden olacak.

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugünlerde önemli birinden destek alıyorsunuz ancak görünürde yaşananlar ya da sizin haddinden fazla dirençli tavrınız bu desteğin farkına varmanıza engel oluyor. Vardır bir hayır demeyi öğrenmeniz gereken günlerdesiniz.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır