Koç

Koç burcu yorum arşivi

07 March 2023 Koç burcu yorumu

Bugün, cesaretiniz ve girişimciliğinizle dikkat çekebileceğiniz bugün, fiziksel aktiviteniz oldukça yüksek. Fakat bu arada negatif enerjinizi dengelemek ve olası kazalardan kaçınmak için sportif faaliyetlere ağırlık vermenizde yarar var. Grup çalışmalarında arkadaşlarınızla birlikte hoş bir gün geçirebilir, birlikte eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Burcunuzdaki etkiler, çevresel faktörlerin çalışmalarınız üzerinde belirlenemez etkiler yapabileceğini gösteriyor.

Aşk:

Duygusal bakımdan kendinizi yalnız hissedebileceğiniz bir gün. Yaratıcı düşüncelerinizle kendinizi ruhsal yönden geliştirme yoluna gidebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişiminizi güçlendirmek kendinizi iyi hissettirecektir. Burcunuzdaki Ay ın verdiği güvenle sevgi konularında aşırı duyarlı yaklaşabileceğiniz görülüyor.

İş:

İş hayatınızdaki olumlu gelişmeler, kariyeriniz konusunda etkisini gösterebilir. Her konuda oldukça kontrollü hareket etmeniz mümkün. İşlerinizi tek başınıza çözmeye çalışmak organize çalışmalarınızda problemler yaratabilir.

Para:

Bugün maddi konular sizin için ön planda geliyor. Kaynaklarınızı geliştirmek için birçok yolculuk yapabilir, enerjinizi bu konuya kanalize edebilirsiniz. Maddi bakımdan oldukça rahat hareket edebileceğiniz bugün lükse eğilim gösterebilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Kendinize uygun yatırımlar seçerek kazanç sağlayabileceğiniz görülüyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Oldukça hareketli birgün. Duygusal açıdan pek rahat sayılmazsınız. Aile içindeki tartışmalar sizi sıkıntıya sokabilir.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı şüpheli veya sorgulanabilir durumlara herkesin uzun uzadıya vereceği cevapları olabilir. En iyisi en baştan bu durumun farkında olarak hareket etmek olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay?ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş?le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Beraber çalıştığınız kişiler ile iletişiminiz gündeminizi etkileyebilir. Sağlığınızla ilgili sıkıntılarınızı göz ardı etmemeniz gereken zamanlarda olabilirsiniz. Endişe duyduğunuz olayları abartmamaya özen göstermelisiniz. İşlerinizin yavaş ilerlemesinden kaynaklanan olumsuz koşullara karşı sakin olmanızda fayda var.

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Derin düşünceler içinde olduğunuz zaman, duygusal olayların çözümünü hemen buluyorsunuz. İçsel huzurunuzu manevi bir şekilde hissetmek, çevresel koşullarınızın olumlu olmasıyla paralel ilerliyor. Yaşamınızı renklendirmek adına göstereceğiniz çaba, bazı isteklerinizde de artış sağlarken, kendinizi iyi hissetmenize neden olacak.

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugünlerde önemli birinden destek alıyorsunuz ancak görünürde yaşananlar ya da sizin haddinden fazla dirençli tavrınız bu desteğin farkına varmanıza engel oluyor. Vardır bir hayır demeyi öğrenmeniz gereken günlerdesiniz.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır