Koç

Koç burcu yorum arşivi

06 May 2023 Koç burcu yorumu

Sessizliğiniz bozuluyor. İtiraflar dönemine giriyorsunuz. Kariyeriniz sizi sıkabilir. Çoktandır rutin bir evredesiniz ve kendi içinizde dönüp duruyorsunuz. Yakın bir arkadaşınızla bir gezi planınız olacak. Bir de alışveriş merakınız yeniden hortlayacak. Ailenizden birinin rahatsızlığı sizi üzebilir. Siz yine de güçlü olun ve gezi hayallerini gerçekleştirin.

Aşk:

Yeni bir başlangıç yapmak, geçmişin etkisinden tümüyle kurtulmak isteyeceksiniz. Zaman bulamayacak ve bu durumdan rahatsız olacaksınız. Taleplerde bulunmak için hiç de doğru bir günde değilsiniz.

İş:

Çalışmalarınızda dikkatli olmanız gereken bir devre başlıyor. Kimseye rekabete girmeyin. Sessizce çalışmaya özen gösterin. İkilemlerle dolu bir dönemdesiniz. Bu da başarınızı etkiliyor. Oysa başarı sizin ikiziniz gibidir. İçine düştüğünüz handikaptan kurtulmaya çalışın.

Para:

Ailenizden alacağınız maddi yardım ile bugün bir borcunuzu temizleyeceksiniz. Bugün şans oyunlarında şansınız yaver gitmeyebilir. Şans oyunlarından uzak durmalısınız

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün işlerinizi sabah saatlerinde bitirmelisiniz. Daha sonraki saatlerde beklenmedik gelişmeler veya haberlerle iş düzeninizde bir aksama yaşanabilir.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcılık gerektiren, sanatla ilgili, sosyal veya maddi durumunuzla bağlantılı bazı konuları yeniden yapılandırmak ve sizi tatmin edecek değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İkna yöntemlerinizin ne kadar kuvvetli olduğunu hatırlarsak, bu alanda ilerleme sağlayacağınız da şüphesiz gibi duruyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Pluton arasındaki olumlu açı, birkaç gün için pek çok şeyi yapabilmemiz için bize gereken desteği sağlayacaktır. Kendimize güvenimiz ve başladığımız işleri bitirme şansımız yüksek olabilir. Bize yardımı dokunabilecek kişilerden yardım ve destek alabiliriz. Ancak, daha esnek olunması ?? İleri! Daha da ileri!?? modunun olası kişisel zararlarına karşı tedbirli olunması gerekebilir. Psikolojik anlamda halledilmesi gereken veya çözülmesi lüzumu olan problemler varsa, bunun için de uygun ortam oluşacaktır. Öğle sonrası saatler, anlaşmalar, ticaret, hukuk, sözleşmeler ve görüşmeler anlamında olumlu etkiler var. Akşam saatleri de hoş gelişmelere ve bazılarımız için ufak tefek sürprizlere açık. Özellikle Boğa ve Oğlak burçları cesaretle hareket edebilirler veya olumlu gelişmelere çok açıklar. Her ne kadar olumlu etki alsa da, İkizler burçları bu etkiden en az yararlanan burç olabilir. ?

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Keşfetme ve özgürleşme isteği içinde yolculuklara çıkmak isteyebilirsiniz. Akademik konularla ilgileneceğiniz zamanlar olacaktır. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. İş hayatınızda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. İlerleyen saatlerde daha akıcı koşullar söz konusu. Gününüz hareketlenecektir.

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Mesleki olayların gündeme gelmesi nedeniyle iş ilişkilerine ağırlık vereceksiniz. Yaklaşımlarınızda daha bir kendinize yönelik olmanıza rağmen, hedefleriniz belirgin olacak. Değişik araştırma gurubu içinde çalışan arkadaşlarınızdan yardım alabilir onların fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Bazı şeyleri içinizde biriktirmeyin.

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Daha önce aldığınız bir bilgiyi, eğitimi tecrübe ile pekiştirmek, işe yarar biçimde kullanmak için uygun bir gün. Farklılıkları ve farklı olan yönlerinizi keşfetmek her zamankinden kolay olacak. Gelişim yaratan etkiler var.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır