Koç

Koç burcu yorum arşivi

02 March 2024 Koç burcu yorumu

Bugün önemli huzursuzluklara açık olacağınız bir gün içerisindesiniz. Aslında iradeli davranabilseniz bu huzursuzluklar büyümeden önlenebilecek şeyler ama siz kendinizi bazı konulara o kadar şartlamışsınız ki kendi düşüncelerinizden başkalarına önem vermek şöyle dursun onları dinlemiyorsunuz bile.

Aşk:

Aşk hayatınızla ilgili beklentileriniz bu duygu karmaşasına göre daha makul bir durumda. Sevgilinizin size gösterdiği yakınlığı bozmamak için azami bir gayret içerisindesiniz. Bazı konularda problem yaşadığınız bu günlerde onu karşınıza almanız sizi hem yalnızlığa itecek hem de en önemli desteğinizden uzak olacaksınız. Üstelik o sizin bu yaşadıklarınızdan habersiz sizle beraber olacak saatlerin beklentisi içerisinde.

İş:

Bugün işinizde önemli huzursuzluklara açık bir gündesiniz. İşlerin istediği gibi gitmemesi karşınızdaki insanların size göre ihmalkar davranışlar içerisinde bulunması ve sırf ihmalleri yüzünden bazı kayıplarınızın olması sizi oldukça huzursuz edecek. Oysa öfkenize hakim olup kızgınlığınızı dışa bu kadar yansıtmasaydınız her şey zaman akışı içerisinde düzelecekti.

Para:

Bugün bazı yanlış işlemler yüzünden biraz maddi kaybınız olacak ama en kısa zamanda bu kaybınızı telafi edeceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

“Keskin sirke küpüne zarar verir” Bu atasözünü unutmamalı ve öfkenizi kontrol altına almayı öğrenmelisiniz.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konularda ilerlemek için elinizdeki verileri, kaynakları veya olanakları bir kez daha gözden geçirebilirsiniz. Aklınızdaki proje veya hedefleriniz size çok şey katabilir. Dolayısıyla, seçeneklerinizi hızla ele almanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay?ın Satürn ve Mars?la uyumlu açıları oldukça enerjik, hareketli ve cesur bir günümüzde olduğumuzu gösteriyor. Hafta genelinde ise, Uranüs ve Pluto arasındaki çekişme kendini şimdiden hissettirmeye başlasa da, haftanın ilk yarısı oldukça olumlu etkilere açığız; ikinci yarısı ise, açılar gerginleşiyor. Dolayısıyla, önemli görüşmeleri ve işleri haftanın ilk yarısında halletmekte ve ikinci yarısında (özellikle hafta sonu) daha temkinli tepkiler vermekte, riskli hareketlerden kaçınmakta ve politik olmakta fayda var. ?

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönlenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla eğlenceli programlar yapmak size iyi gelebilir. Dışa dönük tavrınız ilişkilerinizi rahatlatacaktır. Sevdikleriniz için harcama yapmak isteyebilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen gösterin. Akşam saatlerinde daha fazla sorumluluk alma eğiliminde olabilirsiniz.

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizde sabit bir kilitlenme söz konusu. Alışkanlıklarından ödün vermek istemiyor ve huzurunuz için, maddesel gelirlerinizi arttırma konusunda geniş çapta araştırmalar yapıyorsunuz. Bugün, partnerinizin de desteğini üzerinizde hissetmek sizi, rahatlatacaktır. Esnek yaşamak ve kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz.

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Özel hayatınıza dair bazı gelişmeler her zamankinden yoğun biçimde kendinizi göstermenizi gerektiriyor. Aldığınız sorumluluklar ve inisiyatif ile sahnede yer alacaksınız. Çocuklara kurallar vermek onlar için geliştirici olacak.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır