Kova

Kova burcu yorum arşivi

06 Ağustos 2020 Kova burcu yorumu

Güne yoğun ve karmaşık duygular ile başlayabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş olayları hatırlayabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Sürprizlerin değiştirici etkisi duygularınızı dalgalandıracak ve yenilikler ile ilgileneceksiniz. Özellikle özgür ve hayata farklı bakan kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve özgürleştiğinizi hissedebilirsiniz. Bu arada kendiniz ile ilgili şimdiye kadar farkında olmadığınız yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Buluşlar ilginizi çekecek ve yeniliklere ilgi duyacaksınız. Böylece yaratıcılığınızın uyandığını hissedeceksiniz. Yaratıcı çalışmalar keyfinizi yerine getirecek ve derinleşmiş duygularınızın dağıldığını hissedeceksiniz.  

Kova burcunun bugün genel durumu

Sevgi ilişkiniz günün ana konusu olacaktır. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda güzel bir uyum doğması günün ana konusu olabilir. Duygusal konuları da sorunları da son derece sakin bir biçimde tartışabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bu günlerde, uyumu öne çıkartan yaklaşımlardan uzaklaşmayın. Kendi fikirlerinizi zorla kabul ettirmeye çalışmaktan kaçının. Olumlu iletişimler ve ikna kabiliyetiniz sayesinde zaten dediğinizi yaptırabilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün zihinsel olarak oldukça yüklüsünüz ve gereksiz endişelere de kapılabiliyorsunuz. Duygularınızı daha çok paylaşmaya bakmalısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Tutumluluk bugünün ana konusu haline gelebilir. Aslında bu, sizin için oldukça iyi olacaktır. Paranızı korumak ve birikim yapmak için iyi bir dönemdesiniz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde finansal konular, ortak gelirler, geçmişe ait borçlar, sağlık konuları, sigorta, vergi, miraslar gibi alanlarda geçici problemler, kaygılar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonradan gece yarısına dek bu problemli enerji yerini finansal konularda pürüzlerin giderilmesine, ruhsal olarak daha motive ve iyi hissetmenize, aile içi konularda olumlu iletişim kurup, kendinizi daha rahat ifade etmenize sebep olan bir atmosfere bırakacak.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızdaki mükemmeliyetçi ve pratik yanlarınız, 3 hafta boyunca ön planda olacak. Kredi veya borç almak için uygun bir dönemdesiniz.