Kova

Kova burcu yorum arşivi

27 Ağustos 2020 Kova burcu yorumu

Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz. Geriliminizi sevdiklerinize yansıtmasanız iyi olacak. Sevdiğinize karşı biraz daha ilgili ve anlayışlı olmanız gerekiyor. Ayrıca kıskançlık çekecek davranışlarda bulunmayın ve sevdiklerinizi fazla zorlamayın. Tabii bu arada kendinizi de fazla zorlamasanız iyi olacak. Karşılaştığınız olaylar beklediğinizden daha farklı olabilir. Ayrıca korkularınız ile karşılaşabilirsiniz. Olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, korkularınız ile başa çıkabilirsiniz ve böylece bir türlü vazgeçemediğiniz alışkanlıklarınızı da değiştirmeyi başarabilirsiniz. Sorunları büyütmekten kaçının.

Kova burcunun bugün genel durumu

Ev yaşantısı ve aile içi ilişkiler ile ilgili konuların öne çıkacakları bir gün geçirmeniz mümkündür. Aile bireylerini evinizde bir araya toplamanız, birlikte güzel vakit geçirmeniz günün ana konusu olabilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün, hakkında çeşitli fikirlerin öne sürüleceği konuları ele almanız gerekebilir. Bu konular doğrudan kendi alanınızı da ilgilendirebilir. Bir hareket planının görüşüleceği toplantıları yönetmeniz gerekebilir.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın tamamlanması gereken işler var. Biraz daha düzenli ve pratik davranmanız işleri kolaylaştıracak.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hayat size çok daha aydınlık görünebilir. Tüm sorunlara ve risklere olumlu pencereden bakabilirsiniz. Gereğinden fazla iyimser olmayın. İhtiyatı elden bırakmayın.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, iş hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para alanlarınızda önemli gelişmeler ve konuşmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönem mücadelelerinizi iş alanlarınıza kaydırın. Bazı fikirleriniz size yol gösterebilir. İşlerinizi kolay tamamlayacaksınız.