Kova

Kova burcu yorum arşivi

28 Eylül 2020 Kova burcu yorumu

Hareketli ve ilginç bir gün geçirebilirsiniz. Büyük kalabalıklar, farklı çevreler ve değişik kültürler ile karşılaşabilirsiniz. Küçük detayları gözünüzde büyütmeyin ve duygularınızı denetleyin. Özellikle saygın ve tanınmış kişiler ile ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Duygular yerine mantığınız ile hareket ederseniz, başarılı olacaksınız. Bu arada sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapmanız mümkün. Fakat ayrıntıların içinde kaybolmayın. Dikkatinizi yapmanız gereken işe odaklarsanız, duygularınızı denetleyebilirsiniz. []

Kova burcunun bugün genel durumu

Kova Burcu Kariyer Durumu

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşinizle ilgili konularda uğraşmanız gereken durumlar olabilir. Duygusal anlamda yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde bilemediğiniz konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konuları bitirmek için çaba gösterebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde bitişler olabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek için faydalı araştırmalar yapabilir ve eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, iş hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde ve kişisel alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Enerjiniz düşük olacağından ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara ve alerjilere karşı dikkatli olun.