Kova

Kova burcu yorum arşivi

02 Ekim 2020 Kova burcu yorumu

Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Üstelik makul ve anlayışlı bir hal içine giriyorsunuz. Bugün bazı karışıklıklar olabilir ve yanlış anlamalar meydana gelebilir. Bütün bunlar önce sizi rahatsız etse bile sorunlara çözümleyici bir şekilde yaklaşacak ve yapıcı tutumunuz sayesinde ortaya çıkmış olan karışıklıklar ile başa çıkabileceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde sözlerinize dikkat etmelisiniz. Kırıcı davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Özellikle akşamın ilerleyen saatlerinde tartışma ortamlarından uzak durmalısınız. []

Kova burcunun bugün genel durumu

Ne kadar emek sarf ettiğinizi bile fark etmeden hedeflerinize ulaşacaksınız ve yeni fırsatlar konusunda ileri görüşlü davranacaksınız. Yenilik yapma arzunuzu bastırmaya çalışın ve sevgilinizin tarafında durmaya çalışın; çünkü bu ara biraz ihmal edildiğini düşünüyor.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Şu anda biraz karmaşık durumda olan planlarınız tekrar düzenleyebilmek için güvendiğiniz bir kişinin tavsiyesine kulak verin. Yıldızlar seçimlerinizi destekliyor. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeniayın getirdiği hareketlilik özellikle kendinizi geliştirmeniz ve düşüncelerinizi yaymanız konusunda daha girişken kılıyor. Uzaklarla ilgili işler de gündemde olabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Size bir takım yeni sorumluluklar vermek isteyebilirler. Fakat siz önce özel yaşamınızdakileri gündeme getirmeyi amaçlıyorsunuz. Her işinizi doğru zamanda çözmelisiniz.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca karşınızdaki insanların ne yaptığı ile değil, tamamen kendinizle ilgilenin. Sezgilerinize güvenin. Merak ettiklerinizin cevaplarını dışarıda değil, kendi içinizde bulabileceksiniz. Bugün sizin için muhteşem bir sezgisellik ve insanların içini okuyabilme yeteneği sözkonusu. Özellikle akşam saatlerinde çekiciliğiniz muazzam ve herkesin dikkatini çekebilecek bir ışığa sahip olacaksınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yeniay sizin yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat ve medya alanlarınızda yeni kararları gündeme getirebilir. Bu alanlarda yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Tüm kararlarınızı bugün ve sonrasında almaya çalışın.