Kova

Kova burcu yorum arşivi

11 Kasım 2020 Kova burcu yorumu

Aile büyükleriniz ile bağlarınız zayıflayabilir. Sert bir tavır içinde olabilirsiniz ve istemediğiniz halde tüm tepkileri üzerinize çekebilirsiniz. Bu arada yapılması gereken işler ve iş yerinizde gerekli düzenlemeleri yaparken tedbirli olun. Özellikle yakınlarınız ve iş arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Hataları görebilirsiniz fakat üslubunuz sert olabilir ve gereksiz tartışmalar ortaya çıkabilir. Bu arada yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın ve fikirlerinizi ortaya koymak için acele etmeyin. Sağlığınıza özen göstermelisiniz./p> []

Kova burcunun bugün genel durumu

Ekonomik sıkıntıları aşmak istiyorsanız parayı elinizde tutun ve gereksiz para harcamaktan kaçının. Sevgilinizin bazı tavırları eski aşklarınızdan birini hatırlatacak. Partnerinize karşı çok samimi olarak, bu konuyu açıkça tartışacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz. []

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi farklı işlere yönelmiş durumda bulabilirsiniz. Ticari görüşmeler önem kazanabilir. Detaylara dikkat etmelisiniz. İşlerinizde düzeltilmesi gereken konularla uğraşabilirsiniz. Komşularınızla ilgili konularda daha fazla uğraşabilirsiniz. Eğitimler gündeme gelebilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yakın olmak için boş vaatlerde bulunan ve size tatlı diller döken bir arkadaşınıza dikkat edin. Her dediğinize evet diyen insandan hayır gelmez. Gözünüz açık olmalı.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sahip olduklarınız ve olacaklarınız bugün sizi yakından ilgilendirebilir. Başka insanlara yardımcı olmak isteyeceksiniz. Herkes sizden etkileniyor.