Kova

Kova burcu yorum arşivi

04 Aralık 2020 Kova burcu yorumu

Bugün sorumluluk hissettiğiniz konu ile ilgili çalışmalar yapabilir ve karşınıza çıkan engelleri beklenmedik bir biçimde aşabilirsiniz. Daha özgür ve rahat davranacaksınız ve tavırlarınız ile çevrenizi şaşırtacaksınız. İsteklerinizi tekrar gözden geçireceksiniz. Bazı olaylar sizi zorlasa bile büyük bir gayret gösterecek ve bu sırada uyanan yaratıcı potansiyelinizin farkına varacaksınız. Baskı duygusu yaratan konulara ilginç çözümler bulabilirsiniz ve böylece şimdiye kadar farkında olmadığınız farklı yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. []

Kova burcunun bugün genel durumu

Özellikle de özel yaşamınızı etkiliyor olması yüzünden, giderek artan iş yükünüz sizi rahatsız edecek. Çok güzel bir akşam geçireceksiniz ve önceden soğuk ve tutarsız olduğunu düşündüğünüz birine güven duyacaksınız. Bu kişiyi daha yakından tanıma imkanı bulacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Net, yorulmak bilmez ve yoğunlaşmış olacaksınız. Hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz onlara ezici bir güçle ulaşacaksınız. Her şey birbirini tamamlayacak. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara tüm çabalarını ortaya koymayı tavsiye ediyor. Bugün çok üretken ve isabetli olacaksınız. Mümkün olduğunca istifade edin. []

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken kişisel planda daha hareketli ve dikkat çekici olabilirsiniz. Yenilikler yapma konusunda son derece kararlısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Göz alıcı yaşam tarzından uzak bir hayat seçmeyi her zaman arzu etseniz de şartlarınız hareketli. Sevdiklerinizle birlikte olamamaktan yakınıyorsunuz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Fikir alışverişlerinizde bu aralar biraz sinirlisiniz. Yaşadığınız olaylar ve yaptığınız işler üst üste gelmiş bulunuyor. Sorunlarınızı bugün kolayca çözebilirsiniz. Sadece gereğinden fazla tepkilerden uzak durun.