Kova

Kova burcu yorum arşivi

22 Ocak 2021 Kova burcu yorumu

Bugün kendinizi rahat hissedecek ve yapmak istediğiniz konulara dikkatinizi yönelteceksiniz. Alım, satım, yatırım araçları ve benzeri konular ile ilgilenebilir, çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Eski projelerinizi hatırlayabilir ve bir arkadaşınız ile birlikte iş ortaklığı yapabilirsiniz. Bu arada parasal konulara yönelik beklentileriniz artmış olsa da kendinizi fazla zorlamayacak ve gelişmeleri akışına bırakacaksınız. Daha önce başlattığınız ve bir türlü harekete geçemediğiniz konularla ilgili ilginç çözümler bulabilir ve harekete geçebilirsiniz. br />

Kova burcunun bugün genel durumu

Ekonomik durumunuzu yeniden canlandıracak, gelirinizi artıracaksınız. Siz yine de, gereksiz harcamalarınızı kontrol altında tutun. Biri ilişkinize bir rahatsızlık verecek; çok eleştirel olmayın ve acımasız davranmayın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Sevinç dolu bir gün sizi iş ve görevlerinizden uzaklaştıracak. Yapabilirseniz biraz gevşeyin. Girişimciler bugün özellikle işletme konusunda çok dikkatli olmalılar. Net bir hareket planı yapmaya ve gözleriniz dört açmaya değer.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi biraz yük altında hissedebilirsiniz. Sorumluluklar olabilir ve harcamalarınızda da gerçekçi olmaya bakın.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

MERHAMET ve şefkati yoğun olarak hissedeceksiniz. Kırgın olduğunuz kimseler varsa büyüklük bende kalsın deyip siz adım atın.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyerinizde parasal konularda şanslı etkilere sahipsiniz. Bugün, az tanıdığınız insanlar söyledikleriyle farkında olmadan sizi harekete geçirebilirler