Kova

Kova burcu yorum arşivi

08 Şubat 2021 Kova burcu yorumu

Önemsenmek istediğiniz için ciddi davranabilirsiniz. Ancak ciddiye alınmak için kendinizi çok fazla zorlamasanız iyi olacak. Özellikle büyüklerinizin davranışlarını baskı olarak algılayabilirsiniz ve sizi önemsemediklerini düşünebilirsiniz. Hemen itiraz etmeyin ve sabırlı olun. Gelişmeler yavaş olabilir ve bu arada korkularınız uyanabilir. Ancak öğlene doğru duygularınız değişmeye başlayacak ve dikkatinizi isteklerinize yönelteceksiniz. Özellikle enerjinizi yükselten kişiler ile karşılaşmak keyfinizi yerine getirecek. Akşam yemeğini dışarda yiyebilirsiniz ve eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Dışarı çıkmak sizi rahatlatacak.

Kova burcunun bugün genel durumu

Unutkanlaşacaksınız, önemli randevuları hatırlamaya ve belki de randevularınızın notunu tutmaya çalışın. İlişkinizi düzeltebilecek ve yoğun duygular yaşayabileceksiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün kararlılık ve ciddiyet en iyi silahlarınız olacak. Uyumluluğu unutmayın. Bu özellikle de ekonomik açıdan faydalı olacaktır. İkinci dekantta doğanlar için iş arkadaşları ile ilişkiler oldukça karmaşık olabilir ve engeller oluşturabilir.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınızda eğitimlere katılabilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. İlerleme kaydetmek için sıkı çalışabilirsiniz. Sağlığınızla ilgilenmelisiniz. Duygusal konularda zorlanmalar olabilir. Kardeşlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Teknik işleri çözümlemek için uygun bir gündesiniz. İşlerde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İşlerinizdeki ilerlemenizin sebebi çok çaba sarf etmeniz ve kıvrak zekanız. Sizi kıskananlar da var ama alışmalısınız. Kendi işinizle ilgilenin yeter.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşacak. Önemli görüşmeler gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi konuşabilirsiniz.