Kova

Kova burcu yorum arşivi

12 Mart 2021 Kova burcu yorumu

Eski fikirleriniz ve özellikle büyükleriniz ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir. Çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz ve eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Bu arada önem verdiğiniz kişilerin sağlığı ile ilgilenmeniz gerekebilir. Veya size ihtiyacı olan yakınlarınıza yardımcı olmanız gerekebilir. Bu arada iş arkadaşlarınız, çocuklar ve komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıklar kafanızın karışmasına neden olabilir. Fakat yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve sorunlar ile başa çıkabilecek gücü içinizde hissedeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Onca tatsızlık ve hayal kırıklığının ardından, yeni bir fırsat size gayret verecek ve karşınıza çıkacak kıskanç insanlara karşı kendinize güven duymanızı sağlayacak. Aynı şekilde düşüneceksiniz ve partnerinizin size açılacağı konulardan büyük bir keyif alacağınız bir an yaşayacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar belirsiz bir projeye çok fazla çaba sarf etmemenizi öneriyor. Bir tuzağa düşebilir hatta kendinizi bir sahtecilik durumuna düşmüş bulabilirsiniz. Çalışanlar biraz hoşnutsuzluk hissedebilir ve yeni fırsat arayışlarına girebilirler. Ancak yıldızlar biraz daha sabretmenizi öneriyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün biraz sabırlı davranmak ve endişelenmemek gerekiyor. Psikolojik açıdan hassas olabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Parayı çok sevmenize rağmen gereksiz harcamalara da kalkışabiliyorsunuz. Yarın sizin için zor bir gün olabilir. Bugünden yarına tedbirli davranmalısınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda hâlâ bir düzene oturtamadığınız konular veya sorunlarınız olabilir. Sırayla gitmeli, daldan dala atlamamalısınız. Olaylara yaklaşımınızda iç sesinizle hareket etmek yararınıza olacak. Her şeyi mantığınızla halledemezsiniz.