Kova

Kova burcu yorum arşivi

15 Nisan 2021 Kova burcu yorumu

Korku uyandıran olaylar karşısında cesaretinizi ortaya koyabilirsiniz ve başarılı olabilirsiniz. Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Fakat acele etmeyin ve şimdilik gelişmeleri akışına bırakın. Hem ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz, hem de şimdiye kadar aradığınız kişi veya proje ile karşılaştığınızı düşünebilirsiniz. Bugün meydana gelen gelişmeler sizi memnun edecek ve baskı duygusundan uzaklaşıp yaratıcı ve özgür kişiler ile ilgileneceksiniz. Yapıcı ve kararlı tavırlarınız ile iş arkadaşlarınızı ve güç lü kişileri etkileyebilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

İşiniz için size yeni bir çevre kazandıracak bir davet sayesinde farklı bir dönem geçireceksiniz. Evle bağlantılı konularda büyük bir anlaşmazlık yaşamanız muhtemel. Bu problemi çözün.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda dalgalanmalar olabilir. Üstlerinizle görüşmeleriniz önem kazanabilir. Gün içinde daha fazla göz önünde olmak isteyebilirsiniz. İşlerinizi istediğiniz hızda ilerletemeyebilirsiniz. Konuşmalarda sakin kalmaya çalışın. Öğleden sonra işleriniz sakinleyebilir. Sevdiklerinizle program yapabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Şanslı bir dönem yaklaşıyor.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sizden çok farklı bir insanla değişik bir aşk ilişkisi gündemde olabilir. Beklenmedik işler, iletişime ve astrolojiye dayalı konular hızlı bir şekilde gündeminizde yer edecek.