Kova

Kova burcu yorum arşivi

10 Mayıs 2021 Kova burcu yorumu

Bugün kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Kafanızı meşgul eden konular olabilir ve karmaşık düşünceler içinde bulunabilirsiniz. Özellikle isteklerinizi gerçekleştirmenizin zor olduğunu düşünmeniz mümkün. Fakat korkularınızdan sıyrılıp içinde bulunduğunuz durumu bir kez daha gözden geçirin. Önemsediğiniz her ne var ise, bir de duruma farklı bir açıdan bakmayı deneyin. Otoriteyi karşınıza almak yerine kendinizi uygun hale getirmek için gayret gösterin. Yani isteklerinizi gerçekleştirmeniz için ne yapmanız gerekiyorsa, bunları belirleyin. Üstelik dostlarınız ve yakınlarınız sizi destekliyor.

Kova burcunun bugün genel durumu

Takımınızdan birinin tembelliği sizi sinirlendirecek ve ona bir ders vermek ve hatta daha katı bir tedbir almaktan çekinmeyeceksiniz. Bir arkadaşınızın partneri, onu küçük düşürmeye çalışacak ve siz de bu sorunu çözme ihtiyacı duyacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. Üçüncü dekantta doğanlar eğer yeni bir yatırım fırsatını kaçırmak istemiyorlarsa yaratıcı olmaya çalışmalılar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularla daha fazla gündemde olmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele verebilirsiniz. Yaşadığınız olaylardaki farkındalığınız işleri kolaylaştırabilir. İş hayatınızda görünür olmak isteyebilirsiniz. İşlerinizde sizden daha güçlü kişilerden destek görebilirsiniz. Eksiklerinizi tamamlamanız gerekebilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün ticaret ve seyahat bahanesi ile çeşitli geziler düzenleyeceksiniz. Ancak hava değişikliği sağlığınızı tehlikeye atabilir. Dikkatli olun. Havada bulup tavada yiyen misali olmayın.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda tamamlanmamış konuların üzerine düşebilirsiniz. Güçlü psikolojinizle, aile büyüklerinizin üzerinde istediğiniz etkiyi bırakabilirsiniz. Onlardan göreceğiniz destekler yüksek olacak.