Kova

Kova burcu yorum arşivi

16 Mayıs 2021 Kova burcu yorumu

Sabahın erken saatlerinde heyecanlı ve duygusal olabilirsiniz. Fakat mantıklı davranacaksınız. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün ve uzun zamandır beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz. Eviniz, yakınlarınız ve çocuklar ile iletişiminiz kuvvetli olacak. Ayrıca bugün kendinize bakım yapabilirsiniz ve özenli bir hazırlık içinde olabilirsiniz. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Bu arada beklentilerinizin zorlayıcı etkisini hissedebilirsiniz. Fakat hareket halinde olmak ve farklı çevrelerde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizi heyecanlı bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Çabalarınıza rağmen gelirinizin biraz düşmesine üzüleceksiniz ve bunun sebebini araştırıp, çözüm getirmeye çalışacaksınız. Eğer hala doğru insanla karşılaşmadıysanız, bu yeni imkanlar için mükemmel bir zaman. Uzun süreli bir ilişkiye başlayacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün, özellikle de gerçek becerileriniz ve dolayısıyla da başarı ihtimaliniz ile ilgili olarak muhtemelen pek net bir fikre sahip olamayacaksınız. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Kendi iç dünyanıza dönebilir, bazı konuları kabullenme içine girebilirsiniz. Fikir sahibi olduğunuz konularda fazla ısrarcı olmamaya çalışın. Sorumlu olduğunuz işlerinizde engeller çıkabilir. Duygusal olarak zorlayıcı bir gün yaşayabilirsiniz. İdeolojik tartışmalara girmeyin.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş yerinizde size verilen talimatları çok iyi dinleyin ve uygulayın. İlerleyen günlerde bazı sorunları böyle önleyebilirsiniz. Bugünlerde bir hayli dalgın ve dikkatsiz davranıyorsunuz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşlerinizi göz ardı edebilir, sakin yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Sinirli, gergin etkilerle dolusunuz ve olumsuzluklar karşısında patlayabilirsiniz.