Kova

Kova burcu yorum arşivi

22 Mayıs 2021 Kova burcu yorumu

Duygusal gerilimden uzaklaşıp mantıklı davranacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Sabırsız ve tahammülsüz olduğunuz konulara yönelik fikirleriniz değişiyor ve buna bağlı olarak duygularınız da değişiyor. İsteklerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve daha önce önem verdiğiniz her ne var ise, size artık önemli gelmediğini anlayabilirsiniz. Veya en azından kendinizi ve çevrenizi zorlamaktan vazgeçebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için eski alışkanlıklarınızı değiştirmeniz mümkün. Ve elbette bu pek kolay değil fakat gelişmeler kendinize olan güveni yükseltecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Davranışlarınızı değiştirmeye ve firmanızın taleplerine uymaya çalışın, bu hiç tahmin edemeyeceğiniz, faydalı sonuçlar sağlayacak. Sevgiliniz hakkında yeni bir şey daha keşfetmeye merak duyacaksınız; bunu göstermekten kaçınmaya çalışın, aksi taktirde yanlış anlaşılabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Girişimciler bugün özellikle işletme konusunda çok dikkatli olmalılar. Net bir hareket planı yapmaya ve gözleriniz dört açmaya değer.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işlerle ilgili sözleşmelerde dikkatli olmalısınız. İletişimde olduğunuz kişilerle mücadele içinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Bazı haberler gündeminizi değiştirebilir. İşlerinizle ilgili konularda sıkışıklık yaşayabilirsiniz. Karar verdiğiniz konular için mücadele etmeye hazırsınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kalbinize söz geçiremiyorsunuz. Biten bir şeyin üzerinde fazla durup ve konuşmanın bir manası yok. Önündeki güzel günleri hayal edin yeterli. Yeni aşk geliyor.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle iletişimsel işlerinizde güzel ve etkili bazı sonuçlar ortaya koyabilirsiniz. Sevdiklerinizin gönlünü almak sizin için kolay olacak. Aşk hayatınızda duygularınız sizi kolayca harekete geçirebilir.