Kova

Kova burcu yorum arşivi

19 Haziran 2021 Kova burcu yorumu

Parasal konulara yönelik girişimlerinizde başarılı olacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular içinizde uyanacak ve bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Fakat karşılaştığınız olaylar ve kişiler duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir. Hatta karşılaştığınız bir olay, duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada alacağınız teklifler sizi heyecanlandırabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için her zaman olduğundan daha fazla çalışmaya gönüllü olabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Yatırım yapmak ve iş değiştirmek için doğru zaman. Uyanık ve sabırlı olun. Partnerinizin taleplerine karşı duyarsız kalmaya daha fazla devam edemezsiniz; er ya da geç partnerinizin dırdırına maruz kalacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Eğer bir çalışansanız aydınlanacaksınız; istediğiniz terfi gerçekleşebilir. Yeni görevler daha fazla çaba gerektirecek.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal konularda gereksiz cömert ve dağınık olmaktan sakının. Ancak yeteneklerinizi daha iyi kullanmak da elinizde.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fırsatlar başınızda uçuşacak. Maneviyatla başlayıp, maddi kazanca dönebilecek fırsatlar var. Olayları akışına bırakın ve gereken hamleleri yapın. Kısmetler geliyor.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda olumsuzluklara canınız kolay sıkılabilir. Özel hayatınızdaki bazı konuşmaları gözünüzde büyütebilirsiniz. Değişik planlar yapabilirsiniz.17 HAZİRAN 2017 KOVA BURCU YORUMU