Kova

Kova burcu yorum arşivi

23 Temmuz 2021 Kova burcu yorumu

Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Harekete geçmeniz gereken konular ile ilgili karamsar bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Üzerinizde hissettiğiniz baskı veya bazı olayların sizi engellediği duygusundan uzaklaşmanız gerekiyor. Özellikle sorumluluk gerektiren işler, aile büyükleri ve önemsediğiniz kişilerin sorunları sizi etkileyebilir ve harekete geçmenizi zorlaştırabilir. Ancak yaşam enerjiniz ve isteğiniz kuvvetli olduğu için sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Bu arada önemsediğiniz kişileri fazla zorlamayın. Tabii bu arada kendinizi de zorlamasanız iyi olacak.

Kova burcunun bugün genel durumu

Paranızı riskli yatırımlara harcamayın. O zaman her şey daha sorunsuz ilerleyecek. Aynı şeyleri tekrar ederek sevgilinizin sinirini bozmayın; ona karşı daha uyumlu ve hoşgörülü olmaya çalışın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün tüm gereksiz tartışmaları görmezden duymazdan gelmek zorunda kalacaksınız. Başarı şansı olan bir strateji geliştirebilmek için karmaşık ekonomik durumları netleştirmeye çalışın. Yıldızlar bugün üçüncü dekantta doğanlara her tür aktiviteyi büyük bir şevkle planlamalarını salık veriyor. Bazı tuzaklar olabilir ve kayba uğrama riski almamak daha iyi olur.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Henüz yeniay doğmadığı için bugün koşullar yorucu ve sıkıştırıcı olabilir. Bugün sağlığınızı ilgilendiren ya da uğraştıran durumlarla ilgilenmek gerekebilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Egonuz bir hayli yüksek. Amacınıza ulaşmak için en yakın arkadaşınıza dahi engel olmaya çalışıyorsunuz. Bunun yanlış olduğunu bilmelisiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınız ön plana çıkmaya başlıyor. Bu alanda sorunlarınız varsa, sevdiğiniz insanla iletişiminizi artırmak için çok doğru bir dönem olacak.21 TEMMUZ 2017 KOVA BURCU YORUMU