Kova

Kova burcu yorum arşivi

24 Temmuz 2021 Kova burcu yorumu

Kimsenin beklemediği atılımları yapabilecek cesaretiniz var. Memnun olmadığınız konularda ilginç çözümler bulabilir ve cesur davranabilirsiniz. Güçlü ve yaratıcılığı yüksek kişiler ile karşılaşmak bakış açınızı değiştirecek ve böylece davranışlarınız da değişecek. Daha önce önemsediğiniz ve değer verdiğiniz kişiler ve konular ile ilgili duygularınızın değiştiğini hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylar hayata bakış açınızı değiştirmeniz ve alışkanlıklarınızda bazı değişiklikler yapmanız için sizi zorluyor olabilir. Şimdiye kadar direnç gösterdiğiniz her ne var ise, artık direnç göstermekten vazgeçip daha yapıcı bir tavır içine girebilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Teşvik edici etkiler yaklaşıyor; fevri olmayın ve her zaman sağduyulu davranın. Önemli görünen konularda dikkatli davranacak ve ilişkinizi iyileştirmek için doğru önlemleri almaya çalışacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş günü kusursuz geçecek; sayenizde üzerinde çalıştığınız projeler zorlu aksaklıklardan kurtulacak. Başarı ve terfi size elinizle tutabileceğiniz kadar yakın. Yıldızlar kendi işine sahip olan kişileri maksimum dikkatle hareket etmeye davet ediyor. Çok kolay lokma gibi görünen bazı anlaşmalar bir çeşit sahtecilik içeriyor olabilir.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Aslan burcundaki yeniay özellikle evlilik ve ortaklaşa konularda daha sakin ve sabırlı olmanızı gerektiriyor. Düşmanlıklara dikkat etmelisiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Mühür... Ciddi konularla ilgilenerek yakınlarınıza bilgi paylaşımında bulunuyorsunuz. Dahi oluşunuz göz alıcı görünüyor.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu yeniay, ilişkilerinizde, evlilik hayatınızda ve ortaklı işler alanınızda gerçekleşecek. Bu alanlarda önemli başlangıçlarınızı yapmak için uygun bir dönem.