Kova

Kova burcu yorum arşivi

15 Ağustos 2021 Kova burcu yorumu

Duygusal ve hassas olacağınız bir gün. Karşılaştığınız olaylar ve kişiler bilinçaltınızı uyandırabilir ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. İsteğiniz yükselirken beklentileriniz de artıyor. Kendinizi ve başkalarını zorlamasanız iyi olacak. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler dikkatinizi dağıtabilir ve kafanız karışabilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmanız gerekiyor. Uzun zamandır görmediğiniz kişiler ile karşılaşmanız mümkün. Ayrıca duyduğunuz haberlere duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Fakat günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek ve dikkatinizi sevdiklerinize yönelteceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Beklemek zorunda olmaktan hoşnutsuz olabilirsiniz, kayıtsız kalacaksınız ve partnerinizle bir şeyler üzerine tartışma isteği duymayacaksınız. Bugün güçlü ve cesur davranacak ve birlikte bir hayat için yeni sorumluluklar alacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni bir sayfa açmanıza yardım edecek. Gezegenler size yeni fikirler verecek. Harekete geçmek için doğru anı bulmak için sezgiye ihtiyacınız var. Yıldızlar özellikle sanat ve iletişim alanlarında kendi işine sahip olanlar için olumlu olacak.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde evinizle ilgili sorumluluklar almanız gerekebilir. Ailenizle ilgili konularda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Toprak veya emlak işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlayabilirsiniz. İlişkilerinizde mücadele etmeniz gereken konular ortaya çıkabilir. Babanızla ilgili konular ön plana çıkabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yetenekli olduğunuz konularda takdir toplamak için çok fazla uğraş veriyorsunuz. Liderlik gücünüz o kadar kabarık ki her alanda takdir ediliyorsunuz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşteki doğru tavırlarla bugün yapılması gerekenleri rahat halledebilirsiniz. İşte yaşayacağınız olayların sonuçlarını özel yaşantınıza yansıtmamaya çalışın. Tepkilerinizi iyi kontrol etmelisiniz.