Kova

Kova burcu yorum arşivi

01 Ekim 2021 Kova burcu yorumu

Heyecanlı ve duyarlı olacağınız bir gün. Karşılaştığınız olaylar sizi harekete geçirecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Yaratıcılık gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapabilirsiniz fakat sabırlı olmanız gerekiyor. Bu aradaduygularınızı denetlemenizi gerekiyor. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir veya beklediğiniz gibi olmayabilir. Hırslı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak.

Kova burcunun bugün genel durumu

Ne kadar emek sarf ettiğinizi bile fark etmeden hedeflerinize ulaşacaksınız ve yeni fırsatlar konusunda ileri görüşlü davranacaksınız. Yenilik yapma arzunuzu bastırmaya çalışın ve sevgilinizin tarafında durmaya çalışın; çünkü bu ara biraz ihmal edildiğini düşünüyor.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Şu anda biraz karmaşık durumda olan planlarınız tekrar düzenleyebilmek için güvendiğiniz bir kişinin tavsiyesine kulak verin. Yıldızlar seçimlerinizi destekliyor. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha kararlısınız. Duygularınızı ortaya koyabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başladığınız yeniliklerde bir takım canlanmalar oldukça gözünüzdeki ışıkta artacak. Capcanlı heyecan dolu güne hazır olmalısınız. Bu arada kendinizden düşkün insanlara yardım etmek size keyif veriyor. İyimserliğinizi yok etmemelisiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Değişik insanlarla vakit geçirmek hoşunuza gidecek. Seyahatlerde veya kurs, seminer gibi ortamlarda konuşmalarınız ve düşünce tarzınızla kolaylıkla dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları akıllıca değerlendirmeye gayret etmelisiniz.