Kova

Kova burcu yorum arşivi

09 Mart 2022 Kova burcu yorumu

İçinizden yükselen itiraz duyguları azalacak ve bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. İsteklerinizi engelleyen kişi veya olaylar meydana gelmiş olabilir ve baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat bugünden itibaren duygularınız yükseliyor ve daha anlayışlı bir tavır içine gireceksiniz. Böylece duygusal baskıdan uzaklaşacak ve dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara yönelteceksiniz. Yakınlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteği ile olayları yeniden değerlendirebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir. Fakat sizin istediğiniz yönde olacak ve siz de kararlarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Bugün çeşitli davetler alabilir ve sevdiğiniz ile birlikte keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Yakın bir arkadaşınızın avantajlı bir teklifinden etkileneceksiniz. Dikkatlice değerlendirin fakat bunu yaparken kendinizi uzun süre feda etmeyin. Sevgiliniz, sizdeki inisiyatif ruhundan çok memnun kalacak ve her adımınızda sizi büyük merakla takip edecek. Çok coşkulu ve tutkulu olacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Net, yorulmak bilmez ve yoğunlaşmış olacaksınız. Hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz onlara ezici bir güçle ulaşacaksınız. Her şey birbirini tamamlayacak. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara tüm çabalarını ortaya koymayı tavsiye ediyor. Bugün çok üretken ve isabetli olacaksınız. Mümkün olduğunca istifade edin.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geleceğinizle ilgili konularda yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte fikir alışverişi yamak size keyif verecektir. İş hayatınızla ilgili aldığınız destekler işinize yarayabilir. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde mesleki konularla ilgili tamamlanma yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kalabalık ortamlarda bazı harcamalarınız oluşabilir. Yaptığınız her işi teyit etmeye çalışabilirsiniz. Uğraşmayı sevdiğiniz işler ve hobiler sizi bu aralar daha mutlu kılacak.