Kova

Kova burcu yorum arşivi

16 Mart 2022 Kova burcu yorumu

Sabah saatlerinde ciddiye aldığınız konularla ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir. Fakat kendinizi genel olarak bugün iyi hissedeceksiniz ve korkularınızdan uzaklaşıp dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Yeni projeler yapabilirsiniz ve ilginç davetler alabilirsiniz. Sinema, tiyatro ve eğlence yerlerine gidebilir, arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde hem aşk, hem de parasal konulara yönelik ilginç gelişmeler olabilir ve moraliniz yükselecek. Sevdiklerinizle görüşebilir ve keyif aldığınız konular ile ilgilenebilirsiniz. Önemsenmek istediğiniz için ciddi davranabilirsiniz. Ancak bugün daha neşeli ve sempatik bir tavır içinde olacaksınız.

Kova burcunun bugün genel durumu

Sevdiğiniz iş arkadaşlarınıza karşı kibar ve yardımsever davranıcaksınız. Bu da sizi daha popüler yapacak ve bir üstünüz sizi fark edip, takdir edecek. Sakin bir dönem geçireceksiniz ve uzun süredir tanıdığınız ve değer verdiğiniz arkadaşlarınızla yeniden bir araya geleceksiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay bugün 10:32 ile 13:11 arası boşlukta. Öğle saatlerinde yeni işlere başlamak yerine mevcut işlerinizi toparlamalısınız. Gün içinde maddi konularınızla ilgili sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. İşten gelen paralar olabilir. Bunları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sabırlı olmalısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, hızlı bir şekilde yapılması gereken işlerinizi hallettikten sonra başka konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çevrenizle hoşunuza gidecek planlar yapabilirsiniz.