Kova

Kova burcu yorum arşivi

26 Mart 2022 Kova burcu yorumu

Sabah saatlerinde önem verdiğiniz konular ile ilgilenecek ve daha önce cesaret edemediğiniz konulara yönelik girişimci bir tavır içinde bulunacaksınız. Harekete geçmenizi durduran kişiler veya olaylar olabilir fakat yapıcı ve kararlı bir tavır sergilemeyi başaracaksınız. Bu arada bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterebilirsiniz. Ayrıca meydana gelen olaylar, alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorlayabilir. Fakat gereken değişiklikleri yapabilirsiniz. Güçlü dostlarınızın desteğini alacaksınız ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Ne kadar emek sarf ettiğinizi bile fark etmeden hedeflerinize ulaşacaksınız ve yeni fırsatlar konusunda ileri görüşlü davranacaksınız. Sevgilinizin sizden bir beklentisi var. İşlerinizden biraz fedakarlık edip, zamanınızı ilişkinize adamanız gerekecek. Kendinizi baskı altında hissetmemelisiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İş günü kusursuz geçecek; sayenizde üzerinde çalıştığınız projeler zorlu aksaklıklardan kurtulacak. Başarı ve terfi size elinizle tutabileceğiniz kadar yakın. Yıldızlar kendi işine sahip olan kişileri maksimum dikkatle hareket etmeye davet ediyor. Çok kolay lokma gibi görünen bazı anlaşmalar bir çeşit sahtecilik içeriyor olabilir.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün 09:57’den 14:44’e kadar Ay boşlukta. Sabah saatlerinde işleriniz beklediğiniz hızda ilerlemeyebilir. Çözüme kavuşturmakta zorlanacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizle ilgili dikkatsizlik söz konusu olabilir. Günün ikinci yarısı eşiniz veya ortağınızla ilgili konular sizi meşgul edebilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişime dayalı işlerinizde biraz isteksiz olabilirsiniz. Geleceğinize umutla bakmalı ve kendi enerjinizi aşağıya çekmemelisiniz. Yapmanız gerekenleri kafanızda büyütmeyin ve bugün sizi rahatlatacak ortamları tercih edin.