Kova

Kova burcu yorum arşivi

09 Nisan 2022 Kova burcu yorumu

Bugün hem maceracı, hem de tedbirli olacaksınız. İçinizde iyi duyguların yükselmesi, üstlenmekten çekindiğiniz sorumluluklara daha istekli yaklaşmanızı sağlayacak. Fakat ilginç fikirleriniz olabilir ve hem arkadaşlarınızı, hem de önemli kişileri etkileyebilirsiniz. Bu arada heyecanınızı denetlemeniz gerekiyor. Karşılaştığınız kişiler ve alacağınız teklifler sizi heyecanlandırabilir. Gelişmeler olması gerekenden daha yavaş olsa bile isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Olaylardan etkilenmeyin ve sakin olun, son zamanlarda problemleri çözebilmenizin tek yolu sağlam durmanız ve kararlı olmanız. Partneriniz sizi kışkırttığında sakinliğinizi korumalısınız. Mesafeli ve ilgisiz davranarak, onun soğukluğunu karşılık vermeye çalışın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. Üçüncü dekantta doğanlar eğer yeni bir yatırım fırsatını kaçırmak istemiyorlarsa yaratıcı olmaya çalışmalılar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Uzun süredir hayata geçirmek istediğiniz düşünceleriniz için uygun bir gündesiniz. Bugün yeni başlangıçlar yapmak için kuvvetli bir istek duyabilirsiniz. Sizin için önemli olan konulara öncelik vermek istiyorsunuz. Belki sağlığınız ile ilgili konular ortaya çıkabilir. Gün içinde duygusal durumunuzda dalgalanmalar olabilir. Eve ya da annenize ait işler de önem kazanabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kişisel planlarınız önde olacak ama rahat enerjiler altında olacaksınız. Geleceğinize yönelik planlarınızda ciddi adımlar atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli bir pazartesi sizi bekliyor.