Kova

Kova burcu yorum arşivi

12 Haziran 2022 Kova burcu yorumu

Eski fikirleriniz ve özellikle büyükleriniz ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir. Çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz ve eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Bu arada önem verdiğiniz kişilerin sağlığı ile ilgilenmeniz gerekebilir. Veya size ihtiyacı olan yakınlarınıza yardımcı olmanız gerekebilir. Bu arada iş arkadaşlarınız, çocuklar ve komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıklar kafanızın karışmasına neden olabilir. Fakat yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve sorunlar ile başa çıkabilecek gücü içinizde hissedeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Aldatıcı bir durumda sağlam bir duruşa sahip olacaksınız ve yapmanız gereken fazla iş yükü yüzünden yorulacaksınız. Ortada çok da doğru olmayan bir şeyler olduğundan, sevgilinize karşı agresif davranacaksınız. Onu bir teste tabi tutmaya çalışacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Mümessiller için olumlu bir gün; komisyonunuz keyif verici bir şekilde büyüyecek.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailenize ait mülklere dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili bazı değişiklikler, tadilatlar olası. Masraf gerektiren kalemler harcamalarınızın artmasına sebep olur. Bu konuda temkinli davranmak sizin yararınıza olacaktır. Yakın çevrenizde sergilediğiniz davranışlar sert ve tutucu olabilir. Esnek olmanız gerekir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızdaki insanlardan destek almak isteyebilirsiniz. Kafanızda işle ilgili bir sürü plan var ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz.