Kova

Kova burcu yorum arşivi

14 Haziran 2022 Kova burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız kişiler ve olaylar sizi heyecanlandıracak. Duygusal baskı hissettiğiniz durumlar olabilir ve önemsediğiniz kişiler, bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorlayabilir. Olaylar karşısında direnç göstermek yerine biraz sabırlı davranın ve davranışlarınızı gözden geçirin. Meydana gelen bazı olaylar aslında sizi özgürleştirecek ve siz de kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Böylece istediğiniz halde değiştiremediğiniz bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Moralinizi yükseltin ve olaylara daha özgür bir açıdan bakmak için gayret gösterin. Sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve eski isteklerinizi hatırlayacaksınız.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bu dönem çok kolay olmayacak. Modunuz değişken olacak ve olaylardan etkilenecek. Yıldızlar kayıtsız kalmanızı öneriyor. Sevgilinizle doğada bir gün geçireceksiniz. Beklenmedik davetler sizi sevindirecek.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma ortamınızda biriken işlerinizi toparlamanız için güzel bir gündesiniz. Bir yandan arşiv gerektiren işlerle de uğraşmanız olasıdır. Akılcı ve ileriye dönük düşünceleriniz, yapmış olduğunuz planlarınız, sizi rahatlatacak. Geçmişe yönelik konular ya da duygular bugün zihninize hücum edebilir. Anda kalmaya çalışın.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yaratıcılığa dayalı işlerinizde önemli kararlar alabilirsiniz. Spora başlamak için uygun bir dönemdesiniz. Ev ve aile hayatınızda yenilik ve değişikliklerden hoşlanacaksınız.