Kova

Kova burcu yorum arşivi

16 Haziran 2022 Kova burcu yorumu

İlişkilerinizden ve sevdiklerinizden beklentileriniz çok yüksek olabilir. Ancak isteklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönem... Ancak güçlü kişiler sizi destekleyecek ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Fakat baskı duygusu ile başa çıkmanız pek kolay olmayabilir. Bu arada sevdiklerinizi ve otoriteyi temsil eden kişileri fazla zorlamayın. Aslında yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve kararlarınızı sürdürmeyi başarabilirsiniz. Dışarı çıkmak ve ilginç kişiler ile tanışmak keyfinizi yerine getirecek.

Kova burcunun bugün genel durumu

Bir patronunuz, isteklerini rahatsız edici bir tavırla yazacak. Suçu başkalarına atmaktan kaçının ve acımasız olmayın. Biri ilişkinize bir rahatsızlık verecek; çok eleştirel olmayın ve acımasız davranmayın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar şansın sizin yanınızda olduğunu ve başladığınız projelerin talepkar olanlarından bazılarının yakın zamanda başarıya ulaşacağını gösteriyor. Gençler bugün kişisel bir başarıya ulaşmak için mükemmel bir vesile bulabilirler. İhtiyatlı davranmaları gerekecek ancak fırsatı kaçırmamaya da dikkat etmeliler.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatındaki sorumluluklarınızla daha fazla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. İlgilendiğiniz işlerde engelleri aşmak için gayret sarf etmeniz, anlayışlı olmanız gerekebilir. Kendinizi detaylar içinde düşünürken bulmanız olası. Bugün sağlık, düzen ve organizasyonel işleri daha iyi planlamaya bakın. İkili ilişkilerinizde gereksiz bir gerginlik yaşama ihtimaliniz olabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda ve sosyal çevre ilişkilerinizde davnanışlarınıza çok dikkat edin. Sağlığınızı düşünerek yemeiçme konusunda aşırıya kaçmayın.