Kova

Kova burcu yorum arşivi

04 Ağustos 2022 Kova burcu yorumu

Güne istekli başlayacaksınız ve içinizden yükselen kuvvetli arzular sizi harekete geçirecek. Cemiyet hayatınızından olan bazı kişiler ile haberleşebilirsiniz ve alacağınız davetler keyfinizi yerine getirecek. Çeşitli davetlere gidebilir ve bulunduğunuz ortamda karşılaşacağınız kişiler ile keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Bu arada eski günleri ve yaşadığınız olayları hatırlamanız mümkün. Fakat duygularınız fazla derinleşmeyecek ve kendinizi keyifli hissedeceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız bazı haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir ve küçük ayrıntılara takılı kalabilirsiniz. Duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Yanlış anlamalar olabilir.

Kova burcunun bugün genel durumu

Dışarıda geçirdiğiniz süre içinde yaptığınız harcamalarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Eğer parayı hiç düşünmeden harcarsanız, eve döndüğünüzde sandığınızdan daha ileri gitmiş olduğunuzu görebilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Dışarıda geçirdiğiniz süre içinde yaptığınız harcamalarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Eğer parayı hiç düşünmeden harcarsanız, eve döndüğünüzde sandığınızdan daha ileri gitmiş olduğunuzu görebilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili mücadele gerektiren olaylar yaşanabilir. İşlerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Finansal konularda daha fazla bilgi almanız gereken durumlar olabilir. Sizden daha yetkin kişilerle görüşmeleriniz olumlu sonuçlanabilir. Olayları netleştirmeniz gerekebilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Şansınıza pek güvenmiyor, işlerinizin yolunda gitmesi için çok çalışıyorsunuz. Sevdiklerinizden destek almak size iyi gelecektir. Aşık olduğunuz kişi biraz sizi üzdü.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde hayatınızdaki kadın figürlerle anlaşmakta zorlanabilir, dedikodu ve yanlış iletişimden yana sıkıntı yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında içsel gücünüzü geri kazandığınız, motive ve ilişkilerde beklentilerinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınız aktif olarak güne başlıyorsunuz. Fikirleriniz ve düşüncelerinizde keyfe eğilim olacağından yapacaklarınızı erteleyip yenilikler peşinde koşmayı seçebilirsiniz.