Kova

Kova burcu yorum arşivi

08 Ağustos 2022 Kova burcu yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi keyifli hissedeceksiniz ve güne rahat başlayacaksınız. Kafanız karışık olsa bile olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz. En azından kafanızı karıştıran konu ile ilgili bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Tabii düşüncelerinizi değiştirmek pek kolay değil. Fakat karşılaştığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişiler ile karşılaşacaksınız. Öncelikle itiraz edebilir ve hatta değersiz bulabilirsiniz. Üstelik daha önce değer verdiğiniz kişiler gözünüzden düşmüş olabilir. Fakat sizi destekleyen kişilere karşı davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Dikkatiniz dağınık olabilir fakat zihin faaliyetinizin hızlandığı bir dönemdesiniz ve çok çeşitli şeyleri aynı zamanda düşünebilirsiniz ve bu arada önemli sözleri veya evrakları unutabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Kararsız kalacaksınız ve karşınıza çıkacak birçok imkana rağmen kafanız karışacak. Bir şey sizi objektif davranmaktan alıkoyacak. Sevgilinizle hararetli bir tartışmaya girmekten kaçının. Alttan alın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar belirsiz bir projeye çok fazla çaba sarf etmemenizi öneriyor. Bir tuzağa düşebilir hatta kendinizi bir sahtecilik durumuna düşmüş bulabilirsiniz. Çalışanlar biraz hoşnutsuzluk hissedebilir ve yeni fırsat arayışlarına girebilirler. Ancak yıldızlar biraz daha sabretmenizi öneriyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Uğraştığınız işlerinizde yeteneklerinizi ön plana çıkartmak istemeniz mümkün. Kendinizi kararsız ve endişeli hissedebilirsiniz. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir gün olmayabilir. Çevrenize karşı otokontrolünüz yüksek olabilir. Bu durum gergin olmanıza sebep olur. Kendi içinize yönelmek sizi sakinleştirecektir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Günlük işlerinizde ve bir arada çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda zorlukları kafanıza takmamalısınız. Kendinizi geliştirdiğiniz bu dönemde fikirlerinizle karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Herşeyi öğrenmeye hevesiniz yüksek olabilir.