Kova

Kova burcu yorum arşivi

01 Ekim 2022 Kova burcu yorumu

Duygularınızın hareketli olacağı bir gün ve üzerinizde baskı duygusu uyandıran konuları ve kişileri gözden geçirebilirsiniz. Tarzınızı değiştirmeye zorlayan durumlar karşısında direnç göstermek yerine alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterirseniz, sorunlar ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Bu arada sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir ve sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Ancak sizin de sevdiğinize karşı daha anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. İlişkiler sizi zorluyor ise, dikkatinizi kendinize yöneltin. Çünkü siz de ilişkilerinizi zorluyor olabilirsiniz. Ve şimdi alışkanlıkları değiştirme zamanı...

Kova burcunun bugün genel durumu

İzlediğiniz yol düzgün ve tehlikesiz olacak; etkileri olumlu ve lehinizde olacağından uzun beklemeleri kafanıza takmayın. Yeni tanıştığınız bir kişi gönlünüzü fethedecek, fakat bunun karşılıklı olmadığından endişe duyacaksınız ve arkadaşlarınızı üzmemek için ondan uzak durmaya çalışacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar sabır ve sebatla davranıp belirli hedeflere odaklanmanızı tavsiye ediyor. Başak burcundan kıskanç bir iş arkadaşına dikkat! Çalışanlar bugün işyerinde yeteneklerini gösterebilecekler ve bunun ödülünü alıp tatmin de duyacaklar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi ya da eve yönelik konularda değişiklikler olabilir, geçmişte kalan bazı konular tekrardan gündeme gelebilir. Kendinizi duygusal bir mücadelenin içinde bulabilir, tartıştığınız kişiler tarafından zorlanıyor olabilirsiniz. Akşam saatlerinde evde bitirmek istediğiniz işler için uygun zamanlar olabilir, sorumlu olduğunuz işleri tamamlamak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sizi neşelendiren, haz veren faliyetler için gün çok elverişli. İş ya da projeler yerine sosyal faliyet, görsel sanatlarla meşgul olmak, gün boyu aktif olan zihne fayda sağlayacaktır. Aşk, talih ve eğlence konularının vaadleri yüksek.