Kova

Kova burcu yorum arşivi

04 Ekim 2022 Kova burcu yorumu

İletişim trafiğinizin hareketlendiği bir döneme giriyorsunuz. Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olun. Bu arada eski projeleriniz tekrar gündeme gelebilir. Bugün ani karşılaşmalar ve heyecan duyacağınız gelişmeler olacak. İyimser ve bir anlayışlı tavırlarınız ile saygı duyduğunuz büyüklerinizi etkileyebilirsiniz ve beklediğiniz desteği alabilirsiniz. Kariyer yapmak isteyenler, ilginç fırsatlar ile karşılaşabilir. Bugün hırs yaptığınız konu ile ilgilenmeyeceksiniz ve farklı ortamlarda keyifli vakit geçireceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Para durumunuzu düzene sokabilecek ve geleceğinizi daha güvenli hale getirebileceksiniz; yatırım yapmanız için de iyi bir zaman. Sevgilinizin yapmanızı önerdiği her şeye sadık kalmak zorunda kalacak, bu sayede sizin onun için elinizden geleni yaptığınızı anlamasını sağlamaya çalışacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. İkinci dekantta doğanlar sadece saygı ve itibar değil finansal ilerlemeyi de düşünmeyi unutmamalılar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bu sabah keyif aldığınız işlerle ilgilenebilirsiniz. Eşinizle ilgili konular önemli. Çocuklarınızla ilgili konularda yeni fikirlere açık olacağınız bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konuları başkalarını da dahil edebilirsiniz. Gün içinde harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Akşam saatlerinde sizi yoran koşullar gündeme gelebilir. Daha sabırlı olun.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yurtdışı kaynaklı işler, projeler gündem olabilir. Beklentileriniz karşılanabilir ancak işleri, onay almadan önce son bir kez gözden geçirmekte fayda var. Sabırsız davranıp akışı bozmayın. Teknik konulara dikkat edin.