Kova

Kova burcu yorum arşivi

08 Kasım 2022 Kova burcu yorumu

İletişim trafiğinizin son derece hareketli olacağı bir gün. Bazı karışıklıklar çıkabilir ve kafanız karışabilir. Sabırlı olun ve özellikle büyüklerinizi zorlamaktan kaçının. Bu arada eski projeleriniz yeniden gündeme gelebilir ve tekrar üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Fakat harekete geçmek için acele etmeyin. Karmaşık düşüncelerden uzak durun ve isteklerinizi gerçekleştirmek için olayların gelişmesini bekleyin. Her türlü araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmak için sizin açınızdan uygun dönem... Faturalar ve evraklar konusunda tedbirli olmanız gerekiyor.

Kova burcunun bugün genel durumu

Oldukça memnun olacağınız bir dönem ve her şey çok daha iyiye gidecek. Sizin için hiç değeri olmayan bir arkadaşınız, hakkınızda söyleyeceği üstü kapalı laflarla duygusal ilişkinizin sakinliğine zarar vermeye çalışacak.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün kâr artışı, geziler, tatiller ve kıyafetler için harcamalar görünüyor. Yıldız konumları mükemmel! Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızla ilgili konulara dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Üstlerinizle ilgili olaylar gündeminizi etkileyebilir. Tepkilerinizi duygusal vermemeye özen göstermelisiniz. Sizi yıpratan koşullar yaşayabilirsiniz. Olaylara ani çıkışlar yaparak karşınızdakinin tepkisini çekmemeye özen göstermelisiniz. Düşünerek hareket ederseniz daha iyi sonuçlar alırsınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sakladığınız konular beklenmedik biçimde açığa çıkabilir. Geçmişten gelen, uzun vadeye yayılmış ilişkilerde hassasiyetler olabilir. Riskli borçlanmalardan kaçının. Ailevi konular gün boyu sizi meşgul edebilir, dengeyi korumak önemli.