Kova

Kova burcu yorum arşivi

11 Kasım 2022 Kova burcu yorumu

Aile büyükleriniz ile bağlarınız zayıflayabilir. Sert bir tavır içinde olabilirsiniz ve istemediğiniz halde tüm tepkileri üzerinize çekebilirsiniz. Bu arada yapılması gereken işler ve iş yerinizde gerekli düzenlemeleri yaparken tedbirli olun. Özellikle yakınlarınız ve iş arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Hataları görebilirsiniz fakat üslubunuz sert olabilir ve gereksiz tartışmalar ortaya çıkabilir. Bu arada yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın ve fikirlerinizi ortaya koymak için acele etmeyin. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Ekonomik sıkıntıları aşmak istiyorsanız parayı elinizde tutun ve gereksiz para harcamaktan kaçının. Sevgilinizin bazı tavırları eski aşklarınızdan birini hatırlatacak. Partnerinize karşı çok samimi olarak, bu konuyu açıkça tartışacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duygusal açıdan bekleme ya da belirsizlikler öne çıkabilir. Kendinizi kısıtlamamalı ve daha rahat olmaya bakmalısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bir süredir görmezden geldiğiniz problemler, çatışmalara yol açabilir. Sosyal çevrede planlanan etkinlikler engellere takılabilir. Romantik konularda gelişmeler, geçmiş ilişkilerin onarılması söz konusu olabilir.