Kova

Kova burcu yorum arşivi

01 Aralık 2022 Kova burcu yorumu

Duygu ve düşünceleriniz değişiyor. Sizi rahatsız eden isteklerinizin geriliminden uzaklaşıp keyifli bir gün geçireceksiniz. Sevdiğinizle haberleşebilir, keyifli programlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızın davetine gidebilir, ilginç organizasyonlara katılabilirsiniz. Bugün kendinizi özgür ve mutlu hissedeceksiniz. Böylece güzel duygularınız sizi güzelleştirecek ve bulunduğunuz ortamda çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. İlginç teklifler alabilirsiniz. Bu arada yeni tanıştığınız kişiler ile tartışmayın ve kendi özelinizden fazla söz etmeyin.

Kova burcunun bugün genel durumu

Çok enerjik olacaksınız ve her şeyi yapmak için büyük bir arzu duyacaksınız. Ne kadar çok çalıştığınızın farkında olmayacaksınız ve boş zamanlarınızda gelirinizi artıracaksınız. Gökyüzü bugün partnerinizin sinirli olabileceğine dair sizi uyarıyor. Bu yüzden onu kızdırmamaya özen gösterin ve olabildiğince samimi davranın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Şu anda biraz karmaşık durumda olan planlarınız tekrar düzenleyebilmek için güvendiğiniz bir kişinin tavsiyesine kulak verin. Yıldızlar seçimlerinizi destekliyor. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyifsiz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde kriz yaratan koşullardan uzak durmanızda fayda var. Finansal anlamda endişe duyduğunuz konular sizi meşgul edebilir. İşlerinizde yenilenmeye gidebilirsiniz. Duygusal açıdan bağlayıcı konular söz konusu. Akşam saatlerinde duygularınızı bastırmakta zorlanabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortak kaynaklarda bilginiz dışında harcamalar olası. Gün boyu sağlığınız hassas. Geçmişten gelen randevular, ertelenmiş işler çakışarak sorun yaratabilir.