Kova

Kova burcu yorum arşivi

13 March 2023 Kova burcu yorumu

Kendinizi rahatlamış ve mutlu hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz ve bunlar sizi mutlu edebilir. Bugün eski dostlarınızla buluşma fırsatı bulabilir onlarla geçmiş günler hakkında bol bol sohbet edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ufak bir sağlık sorunu yaşayabilirsiniz.

Aşk:

Bugün aşk ilişkinizle ilgili olarak üzerinizde bir karamsarlık olabilir. Bu karamsarlığı üzerinizden atmak için sevgilinizle konuşmalısınız. Size yardımcı olabilecek çözümler getirebilir.

İş:

İlgilendiğiniz bir işi bugün bitirebilirsiniz. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz ve planlarınızda bir hareketlilik olabilir. İş yerinizde uyumlu bir çalışma sergileyeceksiniz.

Para:

Parasal açıdan oldukça rahatsınız. Harcamalarınızı yaparken biraz daha dikkatli olabilirseniz maddi durumunuzda gözle görülür bir değişiklik olabilir. Yakında büyük bir alışverişe çıkacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Daha önceden planladığınız organizasyonlarda bazı terslikler olabilir. Hazırlıklı olmaya çalışın.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Uzun vadeli plan veya projelerinizde aldığınız yolu fark edebilir ve kendinizle gurur duyabilirsiniz. Kendinize olan güveninizin artması ve yeteneklerinizin farkına varmanız rekabet ortamlarından en iyi şekilde çıkmanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür Balık burcuna geçiyor. Ay sonuna kadar belli konularda alacağımız kararlarda hayal dünyamızın veya maneviyat duygularımızın etkisi çok olabilir. İmajinasyon yeteneğimizin ve rüyalarımızın artabileceği, yaratıcılığımızın yüksek olacağı, ama dalgınlığa ve kararsızlığa karşı tedbirli olmamız gereken bir süreç başlıyor. Gün itibariyle ise, hareketliyiz, sonuç elde etmek istiyoruz. İşlerimizi maksimumum kapasite kullanarak halletme çabasında olabiliriz. Sadece öğle sonrası saatlerde küçük bir duygusal gerilim (belki?) yaşanabilir. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geleceğinizle ilgili konularda yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte fikir alışverişi yamak size keyif verecektir. İş hayatınızla ilgili aldığınız destekler işinize yarayabilir. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde mesleki konularla ilgili tamamlanma yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddi konulara yaklaşım şekliniz çok farklı. Dengesiz harcamalarınız konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Bugün Yay'da ilerleyen Ay, araştırmacı yönünüzü ortaya çıkarırken, kolay tatmin olmayan bir yapı sergilemenize de neden oluyor. Eğitim konusunda kendinizi yönlendirmek isteyecek ve bazı gelişmeleri takip edeceksiniz.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Kendinizi diğer insanların yanında bile yalnız hissetme ihtimaliniz var bugün. Anlaşılmadığınız ya da size yeteri kadar değer verilmediğini düşündüğünüz ortamlarda uzun süre kalmak zorunda değilsiniz. Ağırlığınız olsun.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.