Kova

Kova burcu yorum arşivi

27 March 2023 Kova burcu yorumu

Bugün, kendinizi oldukça keyifsiz hissedeceksiniz. Oldukça yoğun bir dönem geçirdiniz. Bu yoğun dönemin yorgunluğunu hala üzerinizden atabilmiş değilsiniz. Bu yorgunluğu ve keyifsizliği yakınlarınızı da yansıtacaksınız. Onların da kendine göre sorumlulukları ve sorunları olduğu için size yeteri kadar ilgi gösteremeyecekler. Dinlenmeye ve eski neşenize kavuşmaya bakın. Böylece herşey yoluna girecektir.

Aşk:

Aşk konusunda inişler ve çıkışlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğinizle aranızda çıkabilecek tartışmalar kolaylıkla halledebilecek türden olabilir. Olgun davranmanız sizin için elbette daha faydalı olacak. Özellikle bu dönemde.

İş:

Sorumluluğunuzun bilincindesiniz ama bugün hercailiğiniz üzerinizde ve yaptığınız işten sıkılmış durumdasınız. Çalışma temponuzu sakın düşürmeyin. Beklediğiniz ödül yakında gelecek.

Para:

Parasal bakımdan aile desteğiniz devam edecek. Ailenizden aldığınız destek size özellikle partneriniz karşısında güç verecek.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde çok fazla açık olmak yerine biraz gizemli olmayı bilin. Bırakın insanlar sizi çözebilmek için sizinle ilgilensinler.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler bazı konularda sizinle uzlaşmaya varmak konusunda fikirlerini değiştirebilir, anlattığınız konuların ümit veren taraflarını görebilir ve istediğiniz noktaya yaklaşmaya başlayabilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde hassasiyet yüksek. Stresli durumlar ya da ilişkilerde gerilim veya yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Belli konularda ısrarcı veya inatçı olmaktan kaçınmakta, daha esnek ve uyumlu olmaya çalışmakta fayda var. Önemli görüşmeleri veya konuşmaları öğle sonrası saatlere ertelemek daha sağlıklı olabilir. Zira, öğle sonrası saatlerde birbirimizi anlamamız, empati yapmamız ve manevi ya da yardımlaşma duygularımızın artması olasılığı yüksek. Akşam saatlerinde ise, romantik planlar, duygu paylaşımları, sevdiğimiz kişilerle ilişkilerimiz, sosyal hayatımız açısından olumlu saatlerde olacağız. Harcamalarımız artıyor, eğlenmek veya hoşlandığımız şeyleri yapmak adına abartabileceğimiz ya da aşırılıklara açık bir hafta sonuna ilerliyoruz. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki karşılaştığınız engeller gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde yönünüzü belirlemek isteyebilirsiniz. Öğlene doğru hayallere kapılacağınız zamanlar olabilir. Dikkatinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. İşlerinizi aksatmamaya özen göstermelisiniz. İlerleyen saatlerde zevk aldığınız işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal gerilimlere neden olacak olayları ortadan kaldırmalısınız. Yanınızda çalışan kişilerin fikir değiştirmeleri yüzünden zor anlar yaşayabilirisiniz Kısa yollar yapmalı ve görmeyi arzuladığınız kişilerle bir araya gelmelisiniz. Bugün yeni yapılanmaya ihtiyacınız var. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmayı başaracaksınız.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bulunduğunuz, yaşadığınız ve işlerinizi yürüttüğünüz ortamda bazı düzenlemeler yapmanız gerekiyor. Karmaşanın içinde kendinize bir düzen kurmuş olabilirsiniz ancak bu durum aslında sizin verimli zaman geçirmenize engel oluyor.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.