Kova

Kova burcu yorum arşivi

03 April 2023 Kova burcu yorumu

Moralinizi bozmak isteyen kötü niyetli insanların farkında olmanıza rağmen, onlarla görüşmekten vazgeçmiyorsunuz. Özellikle işyerinizde başarınıza gölge düşürmek isteyen iş arkadaşlarınız olabilir. Siz gerçekten başarılı bir döneme girdiniz ve bunu hakettiniz. Yepyeni insanlarla tanışma şansı yakalayacağınız bir gün sizi bekliyor. Eski arkadaşlarınızla karşılaşmanız da mümkün.

Aşk:

Sevdiğiniz kişiyle aranızda geçen sürtüşmeler yine o kişinin çabasıyla yatışmış durumda. Ama bu dinginliğin nereye kadar süreceği de ayrı bir konu. Sorunların özüne inmelisiniz.

İş:

Bugün işyerinde ateşli bir konu açılabilir. İfade biçiminize dikkat etmeyecek, ses tonunuza hakim olamayacaksınız. Bu tutumunuz haksız çıkmanıza neden olabilir. Sakinliğinizi koruyun.

Para:

Para durumunuz fena değil. Akmasa da damlıyor. Önümüzdeki günler içinde de büyük sıkıntılar görünmüyor. Ama sizin aklınız büyük projelerde ve yatırımlarda.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Öğleden sonra sinirinizin bozuk olması nedeniyle istemediğiniz bir şey yapabilir, pişman olabilirsiniz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Tüm şikayet ve eleştirilerinize rağmen eski ve denenmiş olanı mı? Yoksa şansınızı zorlayıp yeni şeyler denemeye mi odaklanacaksınız? Bugünlerde, eskiyle yeni arasında seçim yapmanız gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında ortaklıklar, ekip çalışmaları, ticaret başlıklı işler bakımından olumlu bir günde olmamıza rağmen, yarın meydana gelecek ay tutulması nedeniyle gerginlik hissedilebilir ya da tutulmanın etkileri birkaç gündür olduğu gibi bugün de kendini gösterebilir. Dolayısıyla, burçlarınızı ele alırken bugünden daha çok hafta sonu esintisini hissettirmeye çalıştım. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak ve yeni şeyler öğrenmek için kendinizi istekli ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Ruhsal olarak kendinizi iyi hissetmek için etrafınızdakilerle uyum içinde olmak size iyi gelecektir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde daha ciddi konular gündeme gelebilir.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, düşüncelerinizi gizleme gereği duyuyor ve çevrenizden çabuk etkileniyorsunuz. Size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Onlarla aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız. Aranıza mesafe koymalı fakat iyi niyetli olmaya devam etmelisiniz. Kısa sürede yapmanız geren çok şey olacak.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugünlerde kendinizi geliştirecek bir takım şeylerin arayışı içindesiniz. Kalıplardan sıyrılmak ve yeni ufuklara yelken açmak isteğindesiniz. Ancak o kalıpları kimsenin yapmadığını ve kıracak olanın da siz olduğunuzu unutmayın.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.