Kova

Kova burcu yorum arşivi

11 April 2023 Kova burcu yorumu

Çevrenizde gelişen olayları ya da dışarıdan duyduklarınızı iyice anlayıp dinlemeden harekete geçmenin bugün büyük üzüntüsünü duyacaksınız. Bu olumsuz davranışlarınız yüzünden çok kalpler kırıldı. İnsanları yargılamadan önce iyice anlayıp dinlemelisiniz ve biraz daha esnek olmalısınız. Bugün eski bür dotunuzla sohbet edecek fırsat bulabilirsiniz.

Aşk:

Sevdiğinizin sizinle olmaktan başka bir düşüncesi yok. Ona karşı biraz daha anlayışlı ve sakin davranmaya çalışın. Yoksa başka birisini her an size tercih edebilir.

İş:

İş hayatınızda grup çalışmalarında pek belli etmeseniz de lider rolünü kimseye kaptırmıyorsunuz. Ağır ve sakin tavırlarınızla, tane tane konuşmanızla onları etkiliyorsunuz. Üstelik oldukça adil bir yanınız da var.

Para:

Ortaklık konularında kazanç sağlayabilirsiniz. Bu da size maddi olduğu kadar manevi bir mutluluk verecektir. Para piyasasını iyi takip etmelisiniz. Ailenize maddi olarak katkıda bulunmak zorunda kalabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Eski bir tanıdığınız her an size sürpriz bir ziyaret yapabilir. Bu ziyaret sizi pek hoşnut etmeyeceği için hazırlıklı olmaya bakın.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yarın İkizler burcuna geçecek ve üç hafta bu burçta kalacak olan Venüs, aşk hayatınız, yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz işler, çocuklarla ilgili konularda size enerji vermekle kalmayıp, çeşitli olanaklara kavuşmanıza da yardım edecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Güneş arasında oluşan görünüm, bizim için önemli konularda kendimizi ifade edebilmemize olanak sağlayacak ve bu olayın bizim için önemini fark etmemize ön ayak olacaktır. Zihnimiz açık. Kendimizi ifade etmenin yollarını rahatça bulabilir, karar almakta zorlanmayıp, açık zihnimiz sayesinde belli konuları daha çabuk kavrayabiliriz. Özellikle akşam üstü saatlerinden itibaren bu saydığım durumlar daha net kendini gösterebilir. Zira, o saatlere kadar Ay?ın boşlukta olması kısmen de olsa kararsızlık, isteksizlik veya belirsizlik nedeni olabilir ve işlerin daha yavaş akmasına sebebiyet verebilir. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili konularda gündeminizde değişiklikler olabilir. Arkadaşlarınızla yaptığınız planlarda değişiklikler yaşanabilir. Beklemediğiniz yeni haberler duyabilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız desteklerle kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Akşamüstü kendinizi depresif ruh hali içinde bulabilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizdeki koşulların sizden yana oluşu, aşk başarınızı verimli hale getirecek.. Bulunduğunuz ortamlarda lider özelliğiniz ön planda olacak. Duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Her şeye rağmen, duygularınızla enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Duygusal konularda birileriyle bir şeyler paylaşmaya ihtiyacınız var. Eğer sizi tanıyan bir kişiye yeteri kadar açılamıyorsanız bu ihtiyacınız için profesyonel destek alabilirsiniz. Görmekte zorlandığınız bazı sorunlar olabilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.