Kova

Kova burcu yorum arşivi

12 April 2023 Kova burcu yorumu

Hayatınızdaki gelişmeler olumlu olduğu halde kişisel kaprisleriniz yüzünden yaşamı kendinize zehir ediyorsunuz ve bunun sonucu bir yığın sağlık sorunları yaşıyorsunuz. Sosyal çevreden uzak durmak yerine işinizden artan zamanı arkadaşlarınıza ayırmalısınız. Duygusal yönden oldukça hassassınız ve sevdiğiniz dostlarınızın sizi aramasını bekliyorsunuz. Bugün onu siz arayıp ne kadar özlediğinizi söylemelisiniz.

Aşk:

Bugün sevdiğiniz bir insanla ilgili bir sorun sizi oldukça meşgul edecek. Zihin dağınıklığı yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili bir konudaki sürpriz gelişme günlük planlarınızı altüst edecek

İş:

Grup çalışmaları açısından yoğun günler sizi bekliyor. Bu yüzden özel hayatınızdan bazı fedakarlıklar yapabilirsiniz. İleride bu çalışmalardan alacağınız olumlu sonuç size bütün yorgunluklarınızı unutturacaktır.

Para:

Para konularında çok tutumlu davranıyorsunuz. Hatta gereğinden fazla tutumlusunuz. Yapmanız gereken zorunlu harcamaları bile erteliyorsunuz. Kendinizi bu kadar sıkmanızın anlamı yok.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sizi tanıyan her insana güven veriyorsunuz. Bunun sorumluluğunu da bazen taşımakta zorlanıyorsunuz. Neticede siz de insansınız. Başkalarının işlerini, sorumluluklarını üzerinize almak yerine biraz da kendiniz için yaşamalısınız.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Evinizi, ailenizi veya oldukça karmaşık olarak nitelendirilebilecek işleri ilgilendiren konularda daha kolay plan yapabileceğiniz günlerdesiniz. Bu alanlarda yaşadığınız bir tıkanıklık veya sorun varsa bu problemlerin ortadan kalkmaya başladığını ve her şeyin hızlandığını fark edebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay?ın olumlu açıları günün rahat akışını ve belli işlerde ilerleme şansını arttırıyor. Ancak, verimli geçen gün, akşam saatlerinden itibaren daha gergin ya da güç koşulları destekleyen bir hal alabilir. Ani tepkiler vermekten, ani hareketlerden, tartışmaları ortamlardan uzak durmakta fayda vardır. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almak gerekebilir. Bugün İkizler burcuna geçen Venüs, 9 Mayıs?a kadar, aşk hayatımıza duygularımızdan çok, mantığımızın yön vereceği, ilişkilere daha yüzeysel yaklaşacağımız ve entelektüel anlamda bizi doyurmayan ilişkilere ilgimizi yitireceğimiz renkli ilişkilerin gündeme gelebileceği bir sürece işaret ediyor. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kimi zaman geçmişten kaynaklanan korkular yüzünden kendinizi engelleyebiliyorsunuz. Kendi duygularınızı daha iyi anlamaya gayret etmelisiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Özel ilişkilerinizi zorlamaktan hoşlanmıyorsunuz. Kişisel özgürlüğünüzü koruma adına tepkisel davranmayı bırakmalı ve ortak paylaşımlarınızda karlı çıkacak çalışmalara yönelmelisiniz.Bugün, yardımlaşmaduygunuzun oldukça yoğun olduğu bir gün. Maddi konularda değişik fırsatların sunulacağı bir gün.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Sabah saatleri ruhsal konularla ilgilenmek, mistik ve derin konularda düşünmek, olaylara tarafsızlıkla bakabilmek için uygun. Gerekirse biraz izole kalmaya gayret edin. Akşam saatleri ise esneklik,huzur anahtarınız olacak.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.