Kova

Kova burcu yorum arşivi

13 April 2023 Kova burcu yorumu

Kafanızdaki soruların yanıtlarını yanlış yerlerde arıyorsunuz. Sizi yönlendirmek isteyen kişilerin uzmanlığına fazla güvenmeyin. Lider kişiliğiniz özel hayatınızda kendini pek gösterememiş olabilir. Hedeflediğiniz yere varmak için bir kaç ön araştırma yapmanız gerekiyor. Gününüz genel olarak sakin geçse de kafanız sürekli meşgul.

Aşk:

Aşk yaşantınızda aslında herşey sorunsuz gidiyor. Fakat siz yine de sorun yaratmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Sevgilinizin anlayışı ve size olan sevgisi ilişkinizin ömrünü uzatıyor.

İş:

İşinizi ve aynı zamanda özel hayatınızı ilgilendirecek bir karar aşamasındasınzı. Örneğin taşınma gibi bir plan sözkonusu olabilir. Sizin için verilmesi çok kolay bir karar olmayacağa benziyor.

Para:

Paranız tamamen kontrol altında. Endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok. Bankada parası olanlar şu aralar bu yatırıma dokunmasalar iyi olur. Birikime ihtiyacınız olacak.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Eski günleri düşünüp kendinizi daraltmamalı, geleceğe bakmalısınız. Hayatınızı kontrol etmek sizin elinizde.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Evinizi, ailenizi veya oldukça karmaşık olarak nitelendirilebilecek işleri ilgilendiren konularda daha kolay plan yapabileceğiniz günlerdesiniz. Bu alanlarda yaşadığınız bir tıkanıklık veya sorun varsa bu problemlerin ortadan kalkmaya başladığını ve her şeyin hızlandığını fark edebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay?ın olumlu açıları günün rahat akışını ve belli işlerde ilerleme şansını arttırıyor. Ancak, verimli geçen gün, akşam saatlerinden itibaren daha gergin ya da güç koşulları destekleyen bir hal alabilir. Ani tepkiler vermekten, ani hareketlerden, tartışmaları ortamlardan uzak durmakta fayda vardır. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almak gerekebilir. Bugün İkizler burcuna geçen Venüs, 9 Mayıs?a kadar, aşk hayatımıza duygularımızdan çok, mantığımızın yön vereceği, ilişkilere daha yüzeysel yaklaşacağımız ve entelektüel anlamda bizi doyurmayan ilişkilere ilgimizi yitireceğimiz renkli ilişkilerin gündeme gelebileceği bir sürece işaret ediyor. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bazı olumsuz beklentileriniz olsa da, kendinize zaman ayırmalısınız. Bugün aşk hayatınızı, ilişkilerinizi renklendirebilecek olasılıklar da var.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aykırı düşüncelerinizle ön plana çıkmanız gerekmiyor. Konu ne olursa olsun, farklı konuşmayı adet haline getirdiniz. Aşkınızı sıra dışı yaşamak istiyorsunuz. Durum böyle olunca Çevrenizdeki kişiler arkanızdan konuşuyorlar. Bugün her konuda yine kendinizi öne atıyorsunuz. Biraz daha temkinli olmalısınız.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Sözlerin yanlış taraflara çekilebileceği, arkadan edilen lafların can yakıcı olabileceği bir gündesiniz. Üçüncü şahıslar hakkında tamamen savunma mahiyetinde bile olsa konuşmamaya gayret edin. İhale üzerinize kalabilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.