Kova

Kova burcu yorum arşivi

26 April 2023 Kova burcu yorumu

Önümüzdeki günlerde kendi bakış açınızla değerlendirerek bir olayı olumlayacaksınız. Olayla ilgili çok değişik bakışlar da var. Konudan en haberli kişi siz olduğunuzdan, değerlendirmenizde ısrar ederseniz, kazançlı çıkabilirsiniz. Önünüzdeki seçeneklerden bir tanesi sizin için çok zararlı olabilir, dikkatli bir tercih yapmak durumundasınız.

Aşk:

İlişkiniz biraz daha içtenlikle içe kapanmış, küskün görüntünüzden arınabilirsiniz. Daha dışa açık, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı bir tavır sergilemeniz de yararlı olacak.

İş:

Dağınık zihninizin altında, küçük iş problemlerinizin ötesinde çok daha başka sorunlar yatıyor olmalı. Veriminiz iş dışındaki sorunlarınızla ilgili olarak düşüyor olabilir

Para:

Ekonomik durumunuz, bir teklifi değerlendirebilmeniz halinde, birdenbire atağa kalkabilir. Önümüzdeki günlerde çok ilgileneceğiniz bir teklif alabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Şartları zorlarsanız, kendinizle ilgilenebileceğiniz çok zamanınız olabilir. Kendinize zaman ayıramadığınız yolundaki yakınmalarınız, o kadar çözümsüz görünmüyor

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bu hafta sonu, bazı kişileri bazı konularda haklı olduğunuza ikna etmeniz oldukça zor olabilir. Dolayısıyla, esnek olmanızda ve önemli konuları tartışmayı birkaç gün sonraya ertelemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın beraberlikler ve evlilik açısından pozitif bir gündesiniz. Başkalarından olumlu haberler de alabilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendi düşüncelerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Sabit düşünceler içinde olduğunuz zaman, olaylara dar bir çerçeveden bakıyorsunuz. Yapacağınız konuşmalarda takıntılı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Arkadaşlarınızın size sunacağı tekliflere hazır olun. Bacak ağrılarınız olabilir.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Eşinizle hiç değmeyecek konularda inatlaşma ve birbirinizi yorma riskiniz var bugün. Özellikle erken saatlerde biraz daha kontrollü olun. Akşam saatleri ise tüm bu yaşanan gerginliklerin telafisi adına fırsat ayağınıza gelecek.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.