Kova

Kova burcu yorum arşivi

30 April 2023 Kova burcu yorumu

Samimi davranışlarınızla dost çevrenize güven veriyorsunuz. Ama kuralcılığınız bazı durumlarda uzlaşılmaz biri de yapabiliyor sizi. Bugünlerde bazı ilkelerinizi tartışmaya açmanız gerekebilir. Bugünlerde ailenize düşkünlüğünüzün artması, duygusal bir ihtiyaca cevap verdiği gibi, aile içindeki bazı küçük soruları da ortadan kaldırabilir.

Aşk:

Bu oyunu fazla uzatmamanızda yarar var. Sevgilinize gösterdiğiniz küskün tavırla kendinizi kandırdığınızı biliyorsunuz. Ona bir şeyleri anlatmak için başka bir yol denemelisiniz.

İş:

Sorun yaşadığınız ilişkileri hayatın birincil problemi gibi görmemelisiniz. Yetenekleriniz iş alanınızda kendini gösterme şansına sahip. Ama bazı insan ilişkileri sizin huzurlu bir çalışma ortamı içinde olmanızı önlüyor.

Para:

Bugünü yine biraz masraflı geçirebilirsiniz. Şimdiden bazı açıkları nasıl kapatacağınızı düşünmeniz, bazı gerginlikler yaratabilir. Önünüzde kara, kara düşünerek geçireceğiniz günler var, ama arkası aydınlık.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Her zaman haklı olmayacağınızı bilmelisiniz. Rahatsızlık duyduğunuz birtakım olayların nedenlerini kendinizle yeniden tartışmanızda yarar var.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, eviniz ve ailenizle ilgili kararlarınızı gerçeğe dönüştürme fırsatı bulabilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerde bütünü görebilmek için çaba sarf edebilirsiniz. Gün içinde tamamlanması gereken işlerinizi aksatmamaya çalışın. Yeni yerler keşfetmek için yolculuklar planlayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizin ön plana çıkacağı zamanlar var. Uluslararası işlerle ilgili görüşmeler artabilir.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın Başak'taki olumlu etkisini fiziksel anlamda hissediyorsunuz. Bugün, ikili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız. Çevrenizi kişisel olarak etkileyecek ve bir çok kişinin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Partnerinizle bazı ortak kararlar alacaksınız. Yaşamınızı renklendirmek adına yapacağınız çalışmalar ön plana çıkıyor.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Evinizde geçirilen zaman size terapi etkisi yapacak bugün. Aile ile bir arada olmak, ihtiyaçları görüp elinizden geleni yapmak, sevdiklerinize kaliteli zaman ayırmak için uygun. Evde bazı değişiklikler de söz konusu olabilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.