Kova

Kova burcu yorum arşivi

12 May 2023 Kova burcu yorumu

Bugünlerde bir davet alabilirsiniz. Artık geçmişte kaldığını düşündüğünüz bir kırgınlık, önümüzdeki günlerde yeniden yeşerebilir. Daha büyük başarıları hakkettiğinizi düşünüyorsunuz, evet bu doğru fakat enerji sınırlarınızı aşmadan bunu asla öğrenemezsiniz.

Aşk:

Aşk yaşamınızda yaşadığınız doyumsuzluk birtakım duygusal sorunlara yol açabiliyor. Üstün bir beraberliği düşlüyorsunuz fakat bunun bu kadar da uzak olmadığını fark edemiyorsunuz.

İş:

İş hayatınızda yoğun ve hareketli bir gün geçirmeniz muhtemel. Günün büyük bir bölümünü dışarıda geçireceksiniz ve kendinizi, sizi terleten bir koşuşturmanın içinde bulacaksınız.

Para:

Parasal konularda şanslı bir gününüzdesiniz. Bugün üstün yetenekli olarak bildiğiniz biriyle tanışacaksınız ve ondan parasal konularda ciddi fikirlerini kapacak ve kazanımlar sağlayacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı uyarılarınız daha ince üsluplarla dile getirebilirsiniz. Sevmediğiniz insanlara, düşüncenizi çok fazla belli ediyorsunuz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde yaşanan sorunlara yeterli ilgiyi göstermemeniz veya problemli durumlara rağmen, belli bir noktada kalmasını ummanız gerçek durumla bağdaşmayabilir. Ya da karşı taraf da aynı şekilde düşünebileceği için işler daha da fazla karışabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle saatlerine kadar otorite konumundaki kişilerle ilişkilerde ufak tefek zorluklar yaşanma olasılığı olsa da, gün geneli daha akıcı geçecektir. Ay?ın Kova burcunda olması nedeniyle bizi baskı altında tutan kişilerle olmak istemez, özgür tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Günü dışarıda, sosyal ortamlarda ve hareket halinde geçirme ya da entelektüel anlamda kendini geliştirme isteği de fazlalaşabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumayı lütfen unutmayın. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar içinde olmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Üstelerinizle ilişkinize özen göstermenizde fayda var. Başarmak istediğiniz işlerde daha fazla mücadele etmek isteyebilirsiniz. Hoşgörüsüz ortamlardan bulunmak size iyi helmeyecektir.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Planlı bir şekilde davrandığınız zaman, olaylar kendiliğinden rayına oturuyor. Ortak çalışmalar gerektiren işlerde, çalışma alanınızın çerçevesini geniş tutmak isteyebilirsiniz. Gücünüzün desteklenmesini bekliyorsunuz. Bugün, sizi anlayacak arkadaş topluluğuyla bir araya gelerek, duygusal alış veriş içinde olacaksınız.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.